Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

egt ve turbo bost göstergesi peteklere montaj :)

Sağdaki gözüme hoş gelmese de eline sağlık güle güle kullan.Arabadan civata söktürmeye servise giden insanlar var,uğraşıp kendin yapmışsın o da yeter:)

o konularda iyiyimdir balatalarından amörtisörlerine kadar kendim değişirim tabi arka amörtisörler önler kolay değil :) sağdaki için değişik bir fikrin varmı

o konularda iyiyimdir balatalarından amörtisörlerine kadar kendim değişirim tabi arka amörtisörler önler kolay değil :) sağdaki için değişik bir fikrin varmı

madem sağ tarafa koymaya karar verdın bence ıkı ızgara da ıptal edılıp ıkı saat de oraya koyulmalı goruntu olarak daha ıyı olur.ortada tek saat olunca cok hos gelmedı.karbon olayı bıraz göze sokmus bır de,onun yerıne daha sade bır sey de olabılır aslında

Bence de yakısmıs güle güle kullanın

madem sağ tarafa koymaya karar verdın bence ıkı ızgara da ıptal edılıp ıkı saat de oraya koyulmalı goruntu olarak daha ıyı olur.ortada tek saat olunca cok hos gelmedı.karbon olayı bıraz göze sokmus bır de,onun yerıne daha sade bır sey de olabılır aslında

can a katılıyorum ıkısıde ortada toplansa daha ıyı olur ayrıca bakarkende kolaylık saglamıs olursun bence.. bu arada bı onerı eger o gırıntı cıkıntıları duzeltmek ıstersen hanı sprey gıbı sıkınca sert olan kopukler varya adını cıkaramadım tras kopugu gıbıdır ama sarı renkte yalıtımda kullanıolar fln onu sıkıp duz bır zemın elde edebılırsın..

güzel olmuş abi ellerine sağlık ama plastik parçalara piano black uygulaması yapsan carbon olmasa daha iy olmamı ?

güzel olmuş eline sağlık, carbon mat olsa daha hoş olabilirdi, artık klimayı alttan üfletirsin :) ayrıca gösterge arkasına aşırı sıcak/soğuk hava gelirse göstergeleri bozabilir yada değerler değişebilir, sonuçta ince yaylarla yapılıyor göstergeler ve sıcak farkları etkileyebilir:eek:key:

Geri
Üst Alt