Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

egt ve turbo bost göstergesi peteklere montaj :)

osman 1.8t

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sadece cam tarafına yapmıştım ama turbo bostum ile egt farklı markalarda olduğu için içim rahat etmedi ve takım olmasına karar verdim cam tarafındakide çok güzel olmadığından görüntüyü değiştirdim şimdiki hali emin olun çok tatlı oldu ortayada uygulatım sizlerle paylaşmak istedim işinize fikir olarak yararsa ne mutlu bana :)

El emeği göz nuru diye buna derler eline sağlık...:eek:key: karbon kaplama hatları çok belli etmiş o biraz rahatsız edici sanırım oralara gösterge koymak için kapakları ebay da satılıyo bence onlardan iki tane alıp taksaydın çok orjinal dururdu... elbette sen beğendiysen sıkıntı yok...:eek:key:

ebaydan gelmesi uzun iş aracın içindeyken daha tatlı duruyo ilgine teşekkürler canım sıkılınca araçla oğraşıyorum eşim en sonunda koyucak beni kapıya :)

Sol taraftaki hos durmusta sagdaki sanki abarti gorunmus boost saatini kadranlarin arasina koyulursa nasil durur??

Bu islemde sonra istrnildigin eski hali r crvirmek mumkunmu

Sol taraftaki hos durmusta sagdaki sanki abarti gorunmus boost saatini kadranlarin arasina koyulursa nasil durur??

Bu islemde sonra istrnildigin eski hali r crvirmek mumkunmu
araç içindeyken bana hoş görünüyor zevkler tartışılmaz tabiyki. Evet istediğim zaman aynen orjinale çevirebilirim parçaları dikkatli bir şekilde söktüm hepsi geçmeli :)

Geri
Üst Alt