Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egsoz ve Film cezası ile ilgili bi sorunum var önemli ?

Tamam en koyusundan çektirelim :D

Birde istanbuldan bi tanıdığa söyledim yardımcı olabilir umarım telefon numaranızı pmden alıyım

Arkadaşlar bugün sabah 09:35 saatinde silivri atatürk meydanında arabada uyurken polis gelip egsoz ve filmden dolayı ceza kesti ve ne kadar konuşup anlatmaya çalışsamda derdimi anlamadı ben işimi yapcam yorma kendini dedi ve 158 TL ceza kesti bütün günüm böle bi memur yüzünden mahfoldu..

şimdi sorum şu makbuzu kesti verdi tam giderken dedimki 7gün içinde gitcemmi evet 7gün içinde git herhangibi trafik amirliğine arabanı onaylat egsozla film cıkarttığına dedi kestiği makbuzda böle bişi yazmıyordu 7gün izinli diye 1.tahlib mi tahsib mi tahsismi ne öle bişi yazdı okunmuyorda göz korkutmak amaçlımı söledi bunu sizce makbuzda yazmıyor çünkü yoksa gerçektenmi bunu internetten yada nereden öğrenebilirim bilgisayara girip girmediğini çünkü bizim bi arkadaşa öle diyip bilgisayara girmemişlerdi sadece göz korkutmak amaçlı demişlerdi aklımı kurcalıyor sabahtan beri aklımı yedim nasıl bi memur nasıl bi insan evladı ramazan ramazan ayıp günah ya..

egzosdan ceza niye yazılır kusura bakmayın bilgim yok gerçekten biri açıklayabilir mi lütfen? çok merak ettim... yani spor egzos ucu takmak yasak mı?

Egzos ucundan değil, çıkarttığı sesten dolayı ceza kesiliyor.

İyiymiş durduğu yermi sıkıntılıydı acaba arabanın hani emsal karar vardı kesilmiycek diye bide bu men olayı çıktı şimdi allah sonumuzu hayretsin..

ya gerçekten böle bi şerefsizlik görmedim ya kesmese kesmez silivrinin atatürk meydanında gideyim bakiyim zaman geçsin dedim biraz istanbuldan geldimi fark etti zate tam turist tipi arabada uyumuşum gözlerim uykulu cama vuruyor tık tık bildiğin ....... olsun diye kesti cezayı yani ..

edit: şöyle bişeyde var 7-8ay once filmden ceza kesildiğinde menlik bi durum olmamıştı..

leonlar ceza yazmak için kupon araba genelde gencler ve zevki olanlar kullandıgı için üzerinde ister istemez film egsoz vs takıyorlar polislerde boş geçirmiyor.

araba leon değil sattım onu ya :) polo vardı bitane 6R 1.4 ona ottospec vardı onu taktım bastırsın die leonu da yok abi leonun üstüne araba ya audi a5 ve üstü yada bmw mercedes geri kalan hikaye..leonun yerini tutmuyor hiç bi araba..mecbur kalmasam satmazdım da işte bazen hayatta oluyor böle mecburiyetler..neyse şimdi ilk fırsatta bitane alıcam.. :)

Geri
Üst Alt