Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

egsoz ne önerirsiniz.

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Thuqlife35 tarafından paylaşıldı.

1. Thuqlife35

Thuqlife35 SCW Üyesi

56
    1
    8
    arkadaşlar bende 2011 1.4 tsi var. aracıma orijinal silindirik spor egzoz taktırmayı dusunuyorm. ovaller leonların altına uymuyormus die duydum. peki sadece egzoz yeterlimi? ben performansta olsun ıstıyorum. dp yada ne önerirsiniz aracıma bg gucu kazandırırmı yaparsam yakıt tuketımı artarmı?

2. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Egzozu bilmem ama 60lık DP yaptırıp yazılım ile desteklersen 140-145HP alırsın. Basmadığın sürece yakıt tüketimin artmaz.

3. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Performans için DP şart sadece sonla bişey bekleme bence turbo çıkışı rahatlamadığı ve kat üzerinde olduğu sürece performansı çok fazla hissedemezsin...

4. Thuqlife35

Thuqlife35 SCW Üyesi

56
    1
    8
    hmm anladım sağol dp yeterlimi yani. cut out mu dp mi hangısını onerırsın :confused:

5. Thuqlife35

Thuqlife35 SCW Üyesi

56
    1
    8
    peki ne yapmam gerekio dp dan ekstra olarak ben pek anlamıorm performanslı olsn ıstıyorum

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    DP ile açılıp kapanabilen bi egzost sistemi..ve yazılım elbette.. :eek:key:

7. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Dp 60lık yapsan düz boru sona kadar 60 sona da 60lık bi susturucu olabilir sona alacağın susturucu düzgün olursa düzgün ses alırsın ben hep ses istemem dersen sizin arka bölüme varex sığmıyo cutout olabilir sona hiç ellemeden kattan önce DP yapılıp cutout takılır ortadan çıkar istediğinde kapatır stok a geçersin ben sonra kadar düz boru ve son susturucu seviyorum ama çok fikir var bu iş için turbolu araçlarda nefes alması ve vermesi önemli bir etken tabi.... yaptıran 1.4tsı sahibi arkadaşlar fikir verirlerse güzel olur....

8. Thuqlife35

Thuqlife35 SCW Üyesi

56
    1
    8
    tesekkur ederım deişik fikirleri bekliyorum

9. Thuqlife35

Thuqlife35 SCW Üyesi

56
    1
    8
    yazılım olayını nasıl yaptrabilirim serviste yapılırmı ki?

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    eskiden ABT'nin anlaşması vardı yapılıyodu ama bi süredir yok o nedenle serviste yaptırmanın bi imkanı da kalmadı..

Sayfayı Paylaş