Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

egr ve dpf iptali-

Semih37

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba aracımın triger set değişimi yapıldıktan sonra egr hatası vermeye başlaması serviste yapılan hata silme regenarasyon sonrasında araç motoru ısındıktan sonra kızdırma bujisi uyarısının sinyal vermesi üzerine servisin motor yığılınca gelirsin egr yi değiştiririz demesi eh artık dedirtti egr fiyatı 1700tl işcilik 260tl üstelik şehiriçi kullanıyorsan kısa süre içerisinde tekrar dolabilir denmesi beni çözüm arayışına soktu int üzerinden eşten dost tan araştırmalarım sonucunda EcuFast fitmasının egr iptali yaptığını öprenip aradım bana dpf ninde ileride sıkıntı yapabileceği onu da iptal ettirmemin akıllıca bir hareket olacağı söylendi bende tamam dedim tam olarak egr -dpf iptali+yanında bonus olarak yazılım atılması konusunda anlaştık konuyu detaylı araştırdım emisyon değerlerinde euro4 seviyesine düşeceği başkada bir sıkıntı olmayacağı anlaşılıyor önümüzdeki hafta içerisinde yaptırmayı düşünüyorum konu hakkında fikir verebilecek arkadaşlar varsa görüşleri benim için değerlidir aslında bunları yazmamın asıl sebebi benim durumumda olan veya olacak olan arkadaşlara yardımcı olacak bir konu paylaşmaktır saygılarımla.

Geri
Üst Alt