Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

eğer çalışmazsa

Konu, 'Toledo' kısmında Hayalgozlum38 tarafından paylaşıldı.

1. Hayalgozlum38

Hayalgozlum38 SCW Üyesi

26
    0
    1
    arkadaşlar diyelimki arabamız çalışmadı vurdurmak isitoyuruz toledolarda itme yada çekme sorun olur mu?Ben otomatik vitesli ve dijital göstergeli araçlar çekilmez diye biliyorum bizim toledolarda da sorun olurmu bu itme çekme olayı?

2. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    mehmet mrb öncelikle kayseride yakın zamanda buluşmamız olacak takipte olurda gelirsen tanışma fırsatımız olurbilgin olsun,

soruna gelince otomatik viteslerde itme veya çekme ile olmaz, dijital göstergelerde sıkıntı olmaz ama ani elektrik gelmesi veya kesilmesi olacağından bunun garantisi yoktur bir yaparsın olmaz 2 yaparsın olmaz bakarsın 3. sıkıntı çıkar veya tesadüf il çekmedede sıkıntı çıkabilir. sana önerim takviye kablosu başka bir araçtan veya aküden takviye at çalıştır

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  3. BurakK

BurakK SCW Üyesi

516
    96
    28
    Aküm bitmişti avm otoparkında kalmıştım bir kaç kişiyi toplayıp iteklettim sıkıntı olmadı eve geldim sarş olmuştr deyip söndürdüm sabah çalışmadı , yine itekledim. Bu şekilde 4-5 kez itekledim hiçbir sıkıntı olmadı Olmazmışta servisin yalancısıyım

4. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    zorda kalırsanız başka çareniz olmazsa belki ama Meşru yollardan çalıştırmak daha elzem umarım sorunu bulup ortadan kaldırır buöylelikle bu şekilde çalıştırmak zorunda kalmazsınız :eek:key:

5. Hyper

Hyper SCW Üyesi

250
    144
    43
    servis zaten bi şekilde bişeyler kitlemeye bakıyor hiç servise inanma derim :)

6. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    ibizaların kitapçıklarında 50 mt den fazla itmeyin, çekmeyin yazıyor ama toledolar hakkında bilgim yok

7. Hayalgozlum38

Hayalgozlum38 SCW Üyesi

26
    0
    1
    hepinize teşekkür ederim reis müsait olursam gelmeye çalışırım inşaallah..

8. BurakK

BurakK SCW Üyesi

516
    96
    28
    :)

Sayfayı Paylaş