eğer çalışmazsa | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

eğer çalışmazsa

Konu, 'Toledo' kısmında Hayalgozlum38 tarafından paylaşıldı.

1. Hayalgozlum38

Hayalgozlum38
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar diyelimki arabamız çalışmadı vurdurmak isitoyuruz toledolarda itme yada çekme sorun olur mu?Ben otomatik vitesli ve dijital göstergeli araçlar çekilmez diye biliyorum bizim toledolarda da sorun olurmu bu itme çekme olayı?

2. REİS38

REİS38
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.469
    Ödül Puanları:
    113
    mehmet mrb öncelikle kayseride yakın zamanda buluşmamız olacak takipte olurda gelirsen tanışma fırsatımız olurbilgin olsun,

soruna gelince otomatik viteslerde itme veya çekme ile olmaz, dijital göstergelerde sıkıntı olmaz ama ani elektrik gelmesi veya kesilmesi olacağından bunun garantisi yoktur bir yaparsın olmaz 2 yaparsın olmaz bakarsın 3. sıkıntı çıkar veya tesadüf il çekmedede sıkıntı çıkabilir. sana önerim takviye kablosu başka bir araçtan veya aküden takviye at çalıştır

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  3. BurakK

BurakK
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Aküm bitmişti avm otoparkında kalmıştım bir kaç kişiyi toplayıp iteklettim sıkıntı olmadı eve geldim sarş olmuştr deyip söndürdüm sabah çalışmadı , yine itekledim. Bu şekilde 4-5 kez itekledim hiçbir sıkıntı olmadı Olmazmışta servisin yalancısıyım

4. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    3.977
    Ödül Puanları:
    113
    zorda kalırsanız başka çareniz olmazsa belki ama Meşru yollardan çalıştırmak daha elzem umarım sorunu bulup ortadan kaldırır buöylelikle bu şekilde çalıştırmak zorunda kalmazsınız :eek:key:

5. Hyper

Hyper
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    servis zaten bi şekilde bişeyler kitlemeye bakıyor hiç servise inanma derim :)

6. ceycey11

ceycey11
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    335
    Ödül Puanları:
    83
    ibizaların kitapçıklarında 50 mt den fazla itmeyin, çekmeyin yazıyor ama toledolar hakkında bilgim yok

7. Hayalgozlum38

Hayalgozlum38
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hepinize teşekkür ederim reis müsait olursam gelmeye çalışırım inşaallah..

8. BurakK

BurakK
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    :)

Sayfayı Paylaş