Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ege bölge organizasyonları.

Erzurumda ticari taksilerin çoğu leon. Erzurum seviyor seatı

Sent from my iPhone using Tapatalk

İzmir bu sitenin ozlemidir,ne ettiysek ne yaptiysak bir türlü aktif edemedik gün geldi kalktik istanbuldan 20 araba gittik,yönetici atadik yine olmadı. .

İlla bir yönetici konu açacak diye kayıt yok,belirleyin buluşma tarihini facebook taki 15 bin uyemizden illaki 5-10 u izmirdedir..

Kaç defa söykedim haydi yapalım bugün iki olur yarın 20 olur bakalım burdan tüm izmirli arkadaşlara sesleniyorum geceyse gece akşam saatiyse akşam hafta sonuysa hafta sonu nezaman isterseler 05442767779 bu numaradan bana ulaşsınlar canınız yüreğiniz isterse ben hep burdayım

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Herkese iyi aksamlar. (Diğer kullaniniz) her pazartesi aksam saat 20.00 de forum ikea yaninda toplaniyorlarmis. Ben de katilcam pazartesi ilk olarak. Isteyen varsa gelebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kaç defa söykedim haydi yapalım bugün iki olur yarın 20 olur bakalım burdan tüm izmirli arkadaşlara sesleniyorum geceyse gece akşam saatiyse akşam hafta sonuysa hafta sonu nezaman isterseler 05442767779 bu numaradan bana ulaşsınlar canınız yüreğiniz isterse ben hep burdayım

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

hocam ocak ayı uygun olabilir. diğer arkdaşlarlada irtibat kuralım.

Geri
Üst Alt