Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Efsane Olacak İlanım gülmek garantii.

[MENTION=17]DOUKAN[/MENTION] kardesime katiliyorum, fazla abartmaya gerek yok bence. Yorumlarda dikkat ediyorum da cok fazla irdelememek gerektiğini düsünüyorum cünkü, kalp kirici olmak yerine olay ne kadar yanlis olursa olsun yanlis sözler söylüyerek telafi olacağini hic zannetmiyorum bu cözüm değil. Hasan genc ve bir o kadar'da atik bir kardesimiz, ben sahsen söyliyim onun yaslarinda misket pesinde mahallede cocuklar ile top kosturma pesindeydik.

Simdi Hasan'a bakiyorum ne kadar farkliymis benden, bizim zamanimizda teknoloji vardi evet ama öğretici öğütleyici yoktu, ama birde ona bakiyorum bir otomobil forumundan daha fazlasi olan SCW Ailesine üye olmus Otomobil-Modifiye üzerine cok istekli ve arzulu bir cocuk. Ben o yaslarda neyin pesindeydim, bu cocuk neyin pesinde yani demek istediğim bazi durumlarda 40 yasinda da olsan 14 yasindaki cocuğun yaptiği espiriyi bile o yaslarda kendini hissedip sevkini kirmamak gerektiğini düsünüyorum.. Böyle hareket edip düsünerek yaparsak bazi kelimelerimizi daha fazla genc kardeslerimizi de kazanacağimizi düsünüyorum..

İlanı kaldırdım yanlız herkesin hosuna gitti mesajlar geldi ama biride beni gizliden arıyor forumdanmı.?

Geri
Üst Alt