Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Efsane Olacak İlanım gülmek garantii.

Konu, 'Sohbet' kısmında LeonStyle tarafından paylaşıldı.

1. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    ---edit--- ilan kalktı.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  2. static-x

static-x SCW Üyesi

529
    304
    63
    ilanda son noktayi koymussun hocam helal olsun :eek:

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63

Bunu beğendi. 6 kişi bunu beğendi.
  4. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    :D teşekkürler efsane ilan olursa iyi olur gülmekten zor yazdım . :D

5. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    komikti komikti devamıda gelir. :)

6. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    Sevgili Hasan daha önce de yazdım, silindi konu. Cevabın varsaydı da göremedim.

Üç tane Seat forumuna üyeyim, keza sen de öyle. Bu üç forumda da dişe dokunur paylaşımların çok çok az. Konuları yeni bir şey diye açıyorum(z) içerisinden hiç alakası olmayan şeyler çıkıyor. Büyük oranda Seat'a dair bilgi edinmek için üye olduk bu forumlara. Elbette eğlenceli vakit geçireceğimiz şeylerin de olması lazım. Ancak bu nedir Hasan Allah aşkına? Amaç ne?

Benzer tepkileri diğer forumlardan da alıyorsun. Buradan da alıyorsun zaman zaman. Bir çok insan seni kırmamak için, nezaketen hoş tepkiler veriyor olabilir ama bu paylaşımların yararlı olduğunu, ne yazık ki, göstermez.

Bu ilanın onaylandığnı farzedelim. Gülmek garantili diye hiç bir kullanıcının Seat ilanlarına bakacağını sanmıyorum. Aksine bin bir hevesle araba arayan insanların değerli vakitlerini çalmaktan başka hiç bir şeye yaramaz.

Yaşım 25, senin esprilerine yaklaşabilecek pozisyondayım. Ama komik değil be Hasan. Devamı gelmesin. Seat'a dair paylaşımlarda bulun lütfen.

Kötü niyetimden değil, insanların her yazdığın mesajı gördüğünde ¨Yine mi bu...¨ demesin diyedir.

Bunu beğendi. 9 kişi bunu beğendi.
  7. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63

hasan kusura kalma kardeş ama komik olan ilan olmamış maalesef, kaldır derhal!

8. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    bencede hasan gerçek bir ilan olsa bir nebze tmm diyecez ama sahtekarlıkta giriyor işin içine araç alacak bir kişi senin bu ilanını görse sacede senin kulağın çınlamaz buna emin olabilirsin.. yakışmamış sana..

9. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Sahibinden tarafından efsane ilan olduktan sonra kaldırılıyor o yüzden sıkıntı yok onuda düşündüm abi. Efsane ilanlar bölümüne alıyorlar bir süre sonra . 1.4 tsı style bölümünden alıyorlar onu.

10. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    hiç gereği yok hasan kardeşim...

Sayfayı Paylaş