Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Efem otomotivden hiç memnun değilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şimdi hocam ben de yanlış anlama ve bir fevri bir hareket yok. jantın japıyla da elbette alakası var ama ustanın dediği janta değil kollara çarpması durumuydu. ben de biliyorum janta nasıl çarpar, kola nasıl çarpar.
Elbette işinin ustası insanlara saygı duymak lazım ama herkes hata yapar, yanlış düşünür.
Ben eski arabamı sözde ustaya amortisör sesinden dolayı götürdüğümde "abi amortsiörü eğmişsin, yan duvara sürtüyor demişti ve ben de alt kol sağlam ama amortisör eğilmiş öylemi dediğimde evet abi amötisörü eğmişsin ben bunları çok gördüm demişti"
inanmadığım şeyleri elbette ustalara bırakmam, verin ben deniyeyim dediğimde aldığım cevap "kaliper kapağı yokki" zaten olmuştu. Ben fevri olsam ilk yanlış hareketlerinde daha buraya konu açardım.
Olabilir herkes memnun olabilir, kimse beklemekten benim gibi rahatsız olmayabilir, iki üç defa aynı iş için gitmekten rahatsız olmayabilir ama ben olurum; insanların çok bilmiş yanlarından, daha bakmadan olmaz diyen ustalardan oldukça rahatsız olurum. Çözülecek bir sorun yok benim için. Evet efem otomotiv müşteri memnuniyetinde benim için bitmiştir. Efem otomotiv adına konuşan onlarla bütünleşen arkadaşlarım ne derlerse desinler olay budur.
Lütfen yazdıklarımı okuyun ğer yazdıklarımda en ufak bir çarpıtma abartma farklılık varsa o zaman mesajlarıma yorum yapın. Kalkıpta fevrisin bence demek hiç de doğru bir söylem değil.
Teklifin için teşekkür ederim Gökhan, ben düşünmüyorum birdaha arkadaşlarla görüşmeyi. Ayrıca sen de o kadar emin konuşma istersen o kaliper jant kollarına belki çarpabilirdi ama jantın iç duvarına çarpmazdı ben kendimde gördüm ürünü, bunu anlamak için usta olmaya da gerek yok. Hepiniz kalın sağlıcakla, bu konu benim için kapanmıştır.

Oncelıkle soyle belırtmek ıstıyorum leonun orjınal 16'' jantlarına kalıper kapagı takılmış ıstanbulda bırcok leon gordum beyaz sıyah grı vs ısmaıle yuklenmeden once bu 16'' janta bu olayın yapılabıldıgını goz onunde bulundurun o zaman servısın tutumu bıraz yanlıs oluyor

konunun daha fazla uzamaması bakımından tarafımdan kilitlenmiştir.ayrıca gökhanın teklifi hala geçerlidir gerekirse bende gelirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt