Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

efe polyestere tesekkurler

ONUR AKÇA

Kayıtlı Üye
Bayadır aklımda olan ve bırtulu fırsat bulup yaptıramadıgım spoiler a sonunda kavustum.Efe polyesterden siparis ettiğim spoiler ı kargo yoluyla teslim aldım.Zarar gelmemesi için özel kutusunda sarıp sarmalanmıs ambalajlanmıs olarak gelmesi cok hosuma gıttı.Efe polyester calısanlarına ozellıkle hassasiyetlerınden dolayı Emre beye tesekkurlerımı sunarım.Kutuyu açtıktan sonra spoiler ı alıp arabanın uzerıne yerlestırıp boyasını kontrol ettım.Herhangi bir problem gozume carpmadı.Sonra Bauhausa gidip en kuvvetlısınden aldığım seffaf silikon ,bant ve daha onceden ayarlamıs oldugum Henkel marka özel yapıstırıcıyla montajını tamamladık.Amerikan arabası olan tekne sokup takan cok sevdıgım elı bu tarz ıslere yatkın olan bır abım yardım ettı. Ve işte sonuç::)

66

güle güle kullan
bizden de teşekkürler :)

Güle güle kullan onurcum..Çalışırkende boş durulmamış cipsler götürülmüş:)

Güle güle kullanın. Emeğinize değmiş.

Geri
Üst Alt