Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eeee; nerde bu "Patron"'un Bocanegrosu ? :)

Hadi ya.. :S Sonradan duyunca üzülücem neyse hayırlısı böyle ya :(

Düşündüm beklemeyide hatta beklesem daha güzel olacaktı neden dersen direk 2012 olacaktı hem aracım ama fiyat garantisi yoktu hemde çok uygun fiyata bıraktılar arabmı takasta bile elden istediğimden daha fazlasına saydılar :D ondan acele ettim.

Süper abi nette var satılık sunrofflu ona bakmışmıydın Cupra 5.000 'de?

Doğukan onların sattığı fiyattan daha aşağı "Sıfır" fiyatını aldım şişirmişler. Hem ben şirket üzerine aldım KDV ve amortisman giderlerine işledim ordanda yaklaşık 5.000-6.000 gibi istifadem oldu :)

Sarının yanına yakışmış :D çok rüzgar ve yağmur vardı öle ayaküstü çektik Kardeşim aldığın hiçbişeyde arkana bakıp aah ah etme boşver en güzelini aldın kullanıyosun ötesi yok Allah kaza bela vermesin renk harika....

Kazasız belasız güzel günlerde kullan hocam... Gerçekten çok güzel araç hayırlı uğurlu olsun...

hayırlı uğurlu olsun serbay abi kazasız belasız binmek nasip olur inşallah, gerçekten rengi felan çok hoş :)

Hayirli ugurlu kazasiz belasiz iyi gunlerde kullan kardesim cok yakisikli bir arac..Yayini takip Revo'nu da yaptir baska birseye dokunma.. Sonra cupralara arkadan sellektor yap bixenon'larinla:)

Hayirli olsun Serbay.. Çok eğlenceli bir araba aldın Allah kaza bela vermesin:)

Geri
Üst Alt