Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eeee; nerde bu "Patron"'un Bocanegrosu ? :)

Allah hepinizden razı olsun... Çok uğraştım almak için ama sonunda aldım :) 1-2 foto daha koyalım dün Serhat'ın çektiği resimlerden...

18lwjm.jpg

2gvrbxc.jpg

:( ah bide cam tavanlı olsaydı varya

tekarardan hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

Abiicm hayırlı olsun tekrardan güle güle kullan....

Serbay Allah nazardan saklasın üstad güzel günlerde kullan :eek:key:

hayırlı uğurlu olsun kuyruğu eğri duruyor bir ara düzeltirsin artık ;)

teşekkürler..

Ya cam tavan yoktu! :( olsa kesinlikle alacaktım 2.5 ay beklersin dediler bende vazgeçdim. Cuprada da yoktu eğer olsaydı cupra alırdım

teşekkürler..

Ya cam tavan yoktu! :( olsa kesinlikle alacaktım 2.5 ay beklersin dediler bende vazgeçdim. Cuprada da yoktu eğer olsaydı cupra alırdım

keşke haberim olsaydı..doğuş otoda bi adet cupra verdı sunrooflu

Abi keşke bekleseydin ya ben Rocco alırken almadığıma pişman olmuştum eksikliği belli ediyordu kendini ki düşün ben 3.5 ay bekledim...

keşke haberim olsaydı..doğuş otoda bi adet cupra verdı sunrooflu

Hadi ya.. :S Sonradan duyunca üzülücem neyse hayırlısı böyle ya :(

Abi keşke bekleseydin ya ben Rocco alırken almadığıma pişman olmuştum eksikliği belli ediyordu kendini ki düşün ben 3.5 ay bekledim...

Düşündüm beklemeyide hatta beklesem daha güzel olacaktı neden dersen direk 2012 olacaktı hem aracım ama fiyat garantisi yoktu hemde çok uygun fiyata bıraktılar arabmı takasta bile elden istediğimden daha fazlasına saydılar :D ondan acele ettim.

Geri
Üst Alt