Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eeee; nerde bu "Patron"'un Bocanegrosu ? :)

teşekkürler, şuanda herşey çok keyifli sürmesi. Profesyonel fotolar çekilecek o zaman yayınlamak istiyorum herşeyini.. haftaya :)

evet bugün aracı ıslattık arkadaşlarla beraber saolsun serbay kardeşim bize güzel bi ziyafet çekti ama bize de az yol çektirmedi gene yaptın yapacağını kardeşim :) Allah kaza bela vermesin arabanın maşallahı var alır almaz mıncıklamaya başladı bu arada köfteler harikaydı kaç porsiyon yedik hatırlamıyorum :)

haaaaa burçak'ın face'e yükleyip kaldırdığı fotolar bunlar...

evet bugün aracı ıslattık arkadaşlarla beraber saolsun serbay kardeşim bize güzel bi ziyafet çekti ama bize de az yol çektirmedi gene yaptın yapacağını kardeşim :) Allah kaza bela vermesin arabanın maşallahı var alır almaz mıncıklamaya başladı bu arada köfteler harikaydı kaç porsiyon yedik hatırlamıyorum :)

birdaha ben o köfteciye gitmem kardesim yol bitmek bilmedi..ama muhabbet ve köfteler superdi...Serbaya fazla yüklenmemek için adam gibi doyamadım ;)

serbay kardeşim aracını ağız tadı ile güzel günlerde kullanmayı nasip etsin allah

hayırlı olsun Serbay kazasız belasız kullanman dileğiyle :)

Geri
Üst Alt