Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

EE 4125 Şimdi Daha Asil :)

eneserol

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aklımda olan piano black uygulamayı geçen c.tesi hallettim hem double DIN ile de estetik açıdan uyum sağladığını düşünüyorum. düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim :)

bu arada göğsü sökme ve takma işlemlerinde ki titizliği müzik sistemimin mantajında da gösteren Extreme Sound'dan Şahin kardeşime teşekkürlerimi iletiyorum.

resim055l.jpg

resim056e.jpg

resim057n.jpg

resim054rz.jpg

Güle güle kullan kardeşim allah kaza bela vermesin hayırlı olsun :)

hoparlör çerçevelerini de hallettirseydin bari el atmışken. bu renk çok güzel ama style pakette plastiğin rengi gri ve bu renk olunca plastik gri renk çok daha fazla sırıtıyor.

guzel olmus gule gule kullan :)

Hayırlı olsun kankaa güzel olmuş yanlız faruk abiye katılıyorum çerçeveleride yaptırsan number one olacak :)

hoparlör çerçevelerini de hallettirseydin bari el atmışken. bu renk çok güzel ama style pakette plastiğin rengi gri ve bu renk olunca plastik gri renk çok daha fazla sırıtıyor.

hoparlör çerçeveleri hiç aklıma gelmedi :( olmadı onlarada kaplama yaptırırım. evet gri biraz sırıttı ama eskisine nazaran daha iyi olduğunu düşünüyorum çünkü en azından double daha estetik durdu

Geri
Üst Alt