Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

EE 4125 Şimdi Daha Asil :)

şu işlemi bende yaptırıcam yaz sonu

Hocam tek kelimeyle müthiş olmuş... İşçilikte çok kaliteli belli... Cıtroen DS 3'lere benzemiş iç rengi çokta yakışmış konsola...

Eğer burda bu kalitede yapabilecek birini bulsam bir saniye düşünmez yapardım... :)

Not:Hoparlörler bizde isteriz diyor...

Güle Güle kullan...

Hocam tek kelimeyle müthiş olmuş... İşçilikte çok kaliteli belli... Cıtroen DS 3'lere benzemiş iç rengi çokta yakışmış konsola...

Eğer burda bu kalitede yapabilecek birini bulsam bir saniye düşünmez yapardım... :)

Not:Hoparlörler bizde isteriz diyor...

Güle Güle kullan...

teşekkür ederim :) buyur gel bir hafta istanbul'a misafirim ol yardımcı olurum bu konuda :) haporlör çerçevelerini de yaptıracam en yakın zamanda :)

güzel uygulama güle güle kullan

kadranların üzeri yazın güneşten çatlak vermez işallah

cok yakısmıs masallah ...

bu arada bu sıyah bıldıgımız araba boyasu ustune vernkmı oluyor nasıl oluyor tam olarak???

güzel uygulama güle güle kullan

kadranların üzeri yazın güneşten çatlak vermez işallah

Teşekkür ederim. yalnız çatlak derken neyi kastettiğinizi anlamadım :confused:

Gule gule kullan hos olmus enes;)

Sağoalsın Can daha güzeli sizlerin olsun :)

cok yakısmıs masallah ...

bu arada bu sıyah bıldıgımız araba boyasu ustune vernkmı oluyor nasıl oluyor tam olarak???

Teşekkür ederim Şemun :) walla operasyon nasıl oluyor bilmiyorum ama öğrendiğim kadarıyla araç boyasıymış onu da parlatmak için herhalde dediğin gibi vernikleniyordur

Geri
Üst Alt