Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

EDS' de Büyük Açık...!

Onu bilmiyorum da sanirim gece cekim yapmiyo. Leon varken unutup sahilyolunda basmistim ve 180 civari hizla gecmistim kameradan. Ceza meza hicbisi gelmedi :)

Onu bilmiyorum da sanirim gece cekim yapmiyo. Leon varken unutup sahilyolunda basmistim ve 180 civari hizla gecmistim kameradan. Ceza meza hicbisi gelmedi :)
Gece görüşe duyarlı olan kameralar var diyorlar ama sürekli çekerler mi bilmiyorum...

Gece görüşe duyarlı olan kameralar var diyorlar ama sürekli çekerler mi bilmiyorum...

İncirli de ışıklarda eds var. kırmızıda geçmek ve sola dönmek için. akşam biçok kişi geçiyo sola dönüyo çekmiyo. 1 kere gördüm gece flaş patlattığını. Onun dışında hiç çektiğine rast gelmedim. Ayrıca benim unutup bastığım saatte gece 11 civarıydı. Arabadaki arkadaşlar hatta aferin cezayı yedin dediler. Ama bişi gelmedi.

Geri
Üst Alt