Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

EDS ceza sorgulama...

Teşekkür ederim arkadaşlar. Geçtiğim yerde tek kamera vardı ne hikmet anlayamadım. Kamera olduğunu farkeder etmez sola kırdım diğerleri vardır diye ama işin ilginci yoktu herhangi bişey. Çok karşıyım emniyet şeridinden gitmeye. hatta bazen gidenleri bile sağ şeridi ortalayıp sıkıştırırım fakat bu sefer benim acelem vardı:(

Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için.

abi burada plaka sorgusu yok.. Yani bi tane sorgu var plaka için ama o da araç bilgilerini veriyor sadece. Ben plakama kesilmiş ceza var mı diye bakmak istiyorum. Misal, radar.

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp

link dogru ordan buraya yönlendiriyor normalde mtv sorgusu ama ceza bigilerini seçince falan varsada gösteriyor bir soruda benden güncelliyorlarmı ama cezası olan varmı yakın günde girip güncellemişler mi merak ediyorum :)

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp

link dogru ordan buraya yönlendiriyor normalde mtv sorgusu ama ceza bigilerini seçince falan varsada gösteriyor bir soruda benden güncelliyorlarmı ama cezası olan varmı yakın günde girip güncellemişler mi merak ediyorum :)

Benim eve 15 gun önce radar cezası geldi. Yuzde 25lik indirimi bugun kaçırdım. Öddemeyi de düşünmüyorum :D

Verdiğin linkten baktım cezalarıma ama her hangi bir ceza borcunz bulunmamaktadır yazıyo.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Geçtiğim yerde tek kamera vardı ne hikmet anlayamadım. Kamera olduğunu farkeder etmez sola kırdım diğerleri vardır diye ama işin ilginci yoktu herhangi bişey. Çok karşıyım emniyet şeridinden gitmeye. hatta bazen gidenleri bile sağ şeridi ortalayıp sıkıştırırım fakat bu sefer benim acelem vardı:(

Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için.

e sürekli acelesi olanlara laf yok yani.. :D :D

Geri
Üst Alt