Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Edirnekapı Şehitliği Ziyareti....

Bir sorun çıkmadıkça ben de geliyorum beni de yazın listeye..

katılıyorum doğuş sana eğlenceye herkes geliyo neden şehitliğe gitmiyoruz arkadaşlar. bizler türk genciyiz. biraz duyarlı olalım arkadaşlar...

Burası isim listesi başlığı millet lütfen yorumları diğer başlığa yapalım. Bu arada ben genç değilim :D

ömercan,can ve furkan nerdesiniz? (aux tan alıntı)

Gelen gelir Volkan gerisi tefarruattır. Bu arada Can ve Furkan yanımda ve geliyor :D

Bende varım..Kırmızı Beyaz giyinip Şanlı Bayrağımızıda yanıma alarak Kozyatağında hazır bekliyor olacağım..

bende geliyorum...
açıkçası ben daha duyarlı olacağımızı umuyordum !!!

Bende geliyorum, fakat leon'um yok belki bundan sonra olmayacak :( , kırmızı polo classic ile 12'de Topkapı Cem'deyim.

bizi affedin arkadaşlar, öğle saatlerinde malesef programımız dolu, kuzucuğun toplantısı var malum ameliyatlı hastamız da var.

Geri
Üst Alt