Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Edirneden selamlar. FR almak istiyorum arkadaslar yardımcı olun lütfen.

bloodrayne2289

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Edirne den hepinize selamlar. Bir konuda yardima ihtyacim var. Leon Fr 1.4 act dsg araç almayı dusunuyorum fakat aracı inceleme sansim test etme sansim dahi olmadı. Edirnede yasiyorum burdada fr kullanan tanidigim yok. Bana yakın bi arkadaş aracını incelememe izin verebilirmi acaba? Kullanmasamda olur sadece incelemek istyorum arkadas surerken yaninda olsam yeter.2016 yada 2017 FR olursa guzel olur. Aracı 18 performance 30/1 olarak istycem o sekilde opsiyonlu var ellerinde 17 olanlar boş anahtarsiz calstrma bile yok. Sizce 18 jant beni cok uzermi sertlik olarak. 17 mi 18 mi almalym? Yardimci olursaniz cok sevinirim cevaplarinizi beklyorm.

Adanada olsaydın yardımcı olurdum kardeş.

Arkadaşlar Edirne den hepinize selamlar. Bir konuda yardima ihtyacim var. Leon Fr 1.4 act dsg araç almayı dusunuyorum fakat aracı inceleme sansim test etme sansim dahi olmadı. Edirnede yasiyorum burdada fr kullanan tanidigim yok. Bana yakın bi arkadaş aracını incelememe izin verebilirmi acaba? Kullanmasamda olur sadece incelemek istyorum arkadas surerken yaninda olsam yeter.2016 yada 2017 FR olursa guzel olur. Aracı 18 performance 30/1 olarak istycem o sekilde opsiyonlu var ellerinde 17 olanlar boş anahtarsiz calstrma bile yok. Sizce 18 jant beni cok uzermi sertlik olarak. 17 mi 18 mi almalym? Yardimci olursaniz cok sevinirim cevaplarinizi beklyorm.

Yetkili satis noktalarina gidip test edebilirsin araci hem surmuste olursun artilarini eksilerini daha iyi gorursun

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aramıza hoşgeldin keyifli forumlar dilerim Trakya grubu yardımcı olur @AdeM59

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Yetkili satıcılarda FR yok 1.0 motor test araci var hepsinde sorunda bu zaten yksa neden gidip test etmym?
aileye hoşgeldin furkan, bizim Trakya gurubunda fr araçlar mevcut bu akşam çorluda arklar toplancak,ctesi gecesi toplanıcaz yani müsait olursa gelip yardımcı oluruz elbette, bende edirnede calısıyordum fakat son 1 senedir Kırklarelindeyım..

aileye hoşgeldin furkan, bizim Trakya gurubunda fr araçlar mevcut bu akşam çorluda arklar toplancak,ctesi gecesi toplanıcaz yani müsait olursa gelip yardımcı oluruz elbette, bende edirnede calısıyordum fakat son 1 senedir Kırklarelindeyım..
Hoşbulduk arkadaşm buluşma buaksammi yarin aksammi anlamadm? Nerde ve saat kacta? Herhafta oluyormu? Ben bu h.sonu ist.da olucam hatta suan yoldaym ama yarn aksam olucaksa belki yetiseblrm? Yardmci olursanz cok sevnrm

@rebel6985 aracı 2016 FR 150 bg ondan görüşlerini alabilrisin kendiside satıyor aracını temiz ve bakımlı araç

Hoşbulduk arkadaşm buluşma buaksammi yarin aksammi anlamadm? Nerde ve saat kacta? Herhafta oluyormu? Ben bu h.sonu ist.da olucam hatta suan yoldaym ama yarn aksam olucaksa belki yetiseblrm? Yardmci olursanz cok sevnrm
Kardeşim aileye hoş geldin.
Trakya grubu olarak kalıcı ve aktif olmanı dilerim. Hercuma akşamı bölgelerimizde olduğu gibi buluşmalarımız oluyor. Ramazan dolayısıyla ypamyabilşriz fakat ilerleyen haftalarda iftarımız olacak takipte kal.
@ArcTech erdem kardeşimde vardı sanırım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

bu akşam cocuklar buluşçakta öyle yer belli değil açıkçası iftardan sonra çay kahve şeklinde yapcaklar yer şimdilik net değil,ama yarın akşamda buluşçaz, bende orda olcam, yeri yarın belirliycez kim gelir kim gelmez bilemem şimdiden,541 933 70 65 tel numaram yarın akşam gelmek istersen ya mesaj atarsın ya ararsın yardımcı oluruz her türlü, Trakya grubu olarakta her hafta fiks cumları buluşma oluyor zatn Trakya grubu sorumlusu kireç abim yazmış, instgramdan faceten takip edebilirsin nerde ne şekilde olcağını,iftarda yapıcaz bilgin olsun...

Geri
Üst Alt