Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Edırne +3 oldu beyaa... :)

Hayırlısı olur insalah aga Edirne kuçuk bir yer sıcagı çok sıcak soguk havasıda dondurucu ama yinede sabahları kara ağaç yolundakı kahvaltı mekanları mericin kenarında rakı içmek saray içinde bira içmek keyiflidir :)))
Allah düzenini bir tutsun ...

Teşekkür ederim Ayhan kardeşim... Evet Edirne de çok sıcak ama Bergama daki sıcak bir başka... Edirne nin sıcakları bana bahar havası gibi geliyor doğrusu... Kışın da soğuğa katlanacağız artık... Karaağaç için de aynı fikirdeyim... :)

Abe hoşgeldin Alper Abi. Adi ayırlısı olsun beyaa.

Hoşbuldum Murat ım... Teşekkür ederim... Fırsat buldukça görüşürüz.. Senin buradaki bilgilerine ve ustalarına ihtiyacım olacak... Edirnede de fazla Seat çı yok gibi görünüyor çünkü... E artık Edirne ye Seat ı sevdirmek de bana düşecek sanırım... :)

Geri
Üst Alt