Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ecufast

Açık hava

• Kullanılan toplam oy
    15

MKO

Kayıtlı Üye
image.jpeg Sonuçtan inşallah memnun kalırım,bugün ecufast de yazılım yaptırdım. 140 hp 320 tork oldu dyno test sonucu.Şimdi devam işlemlere sırada downpipe,düz boru,warex ve yağlamasız açık hava filtresi var. Açık hava yağlamasız için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Ekli dosyayı görüntüle 12437 Sonuçtan inşallah memnun kalırım,bugün ecufast de yazılım yaptırdım. 140 hp 320 tork oldu dyno test sonucu.Şimdi devam işlemlere sırada downpipe,düz boru,warex ve yağlamasız açık hava filtresi var. Açık hava yağlamasız için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Yazılımdan sonra aracının değiştiğini çok net anlayacaksın. Özellikle kalkışlardaki o hantallık ortadan kalkıyor. Kullandıkça da farkına varacaksın zaten ;)

Kesınlikle pişman olmayacaksın kardeşim hayırlı olsun yaglamasız hava filtresi hakkında @seckin2001 yardımcı olur sana

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Gokhanemir dsg de ki o yığmalar ve vites geçişlerinde ki olay kalktı fark var ama sadece 1. vitesde bi ne yapacagını şaşırıyor :D:D:Daklı karışıyor resmen ne yapmam gerek modunda gideyim mi tepki ye karşılık vereyim mi der gibi inşallah o da düzelir ;) bakalım digerleri ile inşallah daha güzel işe yarar die düşünüyorum

@Gokhanemir dsg de ki o yığmalar ve vites geçişlerinde ki olay kalktı fark var ama sadece 1. vitesde bi ne yapacagını şaşırıyor :D:D:Daklı karışıyor resmen ne yapmam gerek modunda gideyim mi tepki ye karşılık vereyim mi der gibi inşallah o da düzelir ;) bakalım digerleri ile inşallah daha güzel işe yarar die düşünüyorum

Benim eski Leonum dizel olduğundan biliyorum olayını Eskisinden daha iyi olduğunu kesinlikle tartışılmaz.Aracın ilk hali kalkarken hantal olduğundan sende gaz pedalına daha fazla basıyorsundur diye düşünüyorum Sende alışacaksın yeni haline yavaş yavaş.

@dadaş34 eyvallah sağolasın dadaşım pişman olmadıktan sonra sıkıntı yok diğer yapacaklarımla beraber daha da iyi performans alırım diye düşünüyorum. Hava filitresi için danışacam dediğin arkadaşa her zaman ki gibi destek ve yardımların için sağolasın kardeşim ;););)
[doublepost=1463870066,1463869786][/doublepost]Tabi eskisinden daha iyi onda sıkıntı yok. Şimdi esp kapatıp direk kalkış yaptım 1. Vites gaz tepki vermiyor sersemliyo devir kalkıyo araç bi havalarda gideyim mi durayım mı falan :D:D:D:D:Dyani geç kalıyo ama roll iyi 3 de giderken gazladım araç direk sarmaya başladı :D o_O @Gokhanemir

@dadaş34 eyvallah sağolasın dadaşım pişman olmadıktan sonra sıkıntı yok diğer yapacaklarımla beraber daha da iyi performans alırım diye düşünüyorum. Hava filitresi için danışacam dediğin arkadaşa her zaman ki gibi destek ve yardımların için sağolasın kardeşim ;););)
[doublepost=1463870066,1463869786][/doublepost]Tabi eskisinden daha iyi onda sıkıntı yok. Şimdi esp kapatıp direk kalkış yaptım 1. Vites gaz tepki vermiyor sersemliyo devir kalkıyo araç bi havalarda gideyim mi durayım mı falan :D:D:D:D:Dyani geç kalıyo ama roll iyi 3 de giderken gazladım araç direk sarmaya başladı :D o_O @Gokhanemir
Sen dediklerini yap varya piyasanın içinden geceriz allah kaza bela vermesin

• Beğen
Reaksiyonlar: MKO
İnşallah bakalım yapınca görecez ;) @dadaş34 allah razı olsun kardeşim benim Allah herkesi korusun kaza bela vermesin İzmir'e de gel beklerim ha unutma sakın ;)

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 12437 Sonuçtan inşallah memnun kalırım,bugün ecufast de yazılım yaptırdım. 140 hp 320 tork oldu dyno test sonucu.Şimdi devam işlemlere sırada downpipe,düz boru,warex ve yağlamasız açık hava filtresi var. Açık hava yağlamasız için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Kardeşim merhaba öncelik ile allah kaza beladan sakınsın seni ve aracını güle güle kullan bende yaptırmak istiyorum sende egr ve dizel partikül iptal ettiler mi ? Ve fiyat ne ödedin

Hayırlısı olsun. Güzel günlerde TORKla...

Trakyalı Gönderdi...

Geri
Üst Alt