Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

EBC Fren

seat sport olarak gecen frenler AP nı zaten eskı kasadada aynı durum vardı,aftermarket brembo,ap,wilwood,d2 gıbı markalar alıcak olsanız zaten yıne aynı para olucak degısen bsy olmıcak yanlıs hatırlamıyosam bu fren konusunda dogus sonradan getırmıyodu ? ıs ısten gecmıs zaten

bende frenlerin çok sert tutmasından şikayetçiyim :) azı çoğu yok nasıl bassam tak diye frenliiyo tabi buda rahatsız ediyor :( pedallarda çok sert :( golf e alıştım yumuşak frenler istediğim gibi frenleyebiliyorum ama daha ibiza yı bakıma da götürmedim.. 3450 km de .. 3500 de bakımmı olması gerekiyodu ? ön disklerin arkaya göre daha büyük olması çok farkettirirmi? frene az bassam tepki vermiyo birazdaha bassam camdan çıkcakmışız gibi frenliyor :S

Geri
Üst Alt