Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ebaydan aldığım cupra vites topuzum geldi

Güle güle kullanın.Takma işlemi aslında basittir ama leonlarda vites körüğü nasıl çıkıyor bilmiyorum eğer biliyorsanız topuzu sökmek-değiştirmek kolay.
Bu arada ne kadara mal oldu?

xx

Güle güle kullanın.Takma işlemi aslında basittir ama leonlarda vites körüğü nasıl çıkıyor bilmiyorum eğer biliyorsanız topuzu sökmek-değiştirmek kolay.
Bu arada ne kadara mal oldu?
bakalım körüğü cıkartmayı hafıfden bı denerım . olmadı doğru servıse .maliyetı 90 tl ye geldı kargo dahıl.

bakalım körüğü cıkartmayı hafıfden bı denerım . olmadı doğru servıse .maliyetı 90 tl ye geldı kargo dahıl.
Fiyat fena değilmiş.İbizalarda körüğün ön tarafında derinin altında iki tane tırnak var onları yukarı çektikten sonra körük çıkıyor.Leondada benzerdir diye düşünüyorum.

xx

Fiyat fena değilmiş.İbizalarda körüğün ön tarafında derinin altında iki tane tırnak var onları yukarı çektikten sonra körük çıkıyor.Leondada benzerdir diye düşünüyorum.

xx
inşallah kolay olur bakalım denicem.

güle güle kullan hayrılı olsun fiyatı çok iyi..takması da kolay..

güle güle kullan..çok hoş duruyor gerçekten..

cupra vites topuzu tam olarak uymuyor..çünkü normal viteslerin topuzunun altı düz bitiyor,cupralarda yatay bitiyor.vitese bakınca anlarsınız..o yüzden araya plasik kelepçelerden takılıyor.çok dikkatli bakılmadığı sürece belli olmuyor

Geri
Üst Alt