Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Eau Rouge" Virajı ve F1 Araçlarının Farkı..

YCO

Kayıtlı Üye
Spa'daki Eau Rouge virajı..
F1 otomobilleri ve GT3 gibi diğer otomobillerin arasında ne kadar fark olduğunu anlamak için 1'e 1.. :eek:key:

biz o farkı gt5'de yeterince kavradık kanka:eek:key:

gulmeyın ama ılk ızlemem de hayalet goruntu oldugunu anlamadım ahaaa koyuyor dedım :)

F1 pilotlarının en sevdiği yer diyebiliriz özellikler pilot üstü kameralardan izlerken ben bile heyecan yapıyorum.Ama bu virajın en güzel yanı tam çıkış anı aslında bu virajdan sonraki düzlüğe çıkarken araçların dışarı taşması gerçekten heyecan verici.Tabi pilotların üzerindeki G kuvvetide virajın zorluğunu açıklıyor.Ek olarak virajın çıkışı gözükmemesi o hızda nasıl duygular oluşturur bence muhteşem:eek:
Buda çok güzel anlatılmış detaylı bir video.

Bir yarış hatırlarım çok yağmurlu bir günde start verildi-ilk virajdan (La source virajı) sonra bu gördüğümüz düzlüğün ilk başlarında önlerde bir kaza olduki sormayın görüntüde şöyle:) F1 tarihindeki en büyük kazası diyebiliriz.1998

xx

Geri
Üst Alt