easytronik | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

easytronik

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
kronik problemli olduğunu duydum arkadaşımın arabası bundan ve 2 ayda bir kesin şanzımandan dolayı serviste

digiersoy

Kayıtlı Üye
Sakın ha bu kadar gerzek vites geçişi olanbi araba görmedim bi arkadaşımda vardı kullanmıştım çok rahatsız edici bişekile vites değişimi yapıyodu zaten oda bir ay bindi hemen sattı alıcaksan tam otomadik olanı al derim..

18891945

Kayıtlı Üye
ben de problemli diye duymuştum daha önce..ama işyerinde karşı masamda oturan arkadaş 1 sene önce aldı,son derece memnun..1 kere geçişle ilgili sorun yaşadı, onda da serviste masraf falan çıkmadı..bu viteste yapılması gereken, çok dik yokuşları çıkarken manuelde çıkmakmış..servisin dediği buydu..

igci_01

Kayıtlı Üye
Kardesim easytronic ile i-shift(honda) buulasma yani abartmiyorum ikisinide cok iyi bilirim muhabbet arasinda adlarini agzindan bile kacirma:))o derece kotu gecisleri olan anlamsiz calisan iki otomatik sistemler

altıpatlar

Kayıtlı Üye
bu şanzımanı daha önce opel corsa da denedim vites geçişleri sarsıntılı ve anormal hareketli hiç önermem...
bu zamana kadar üretilmiş en iyi şanzıman bence fujitsu-subaru ortaklığı ile üretilmiş ve bir zamanlar palio larda kullanılan speedgear dır.

koray.cano

Kayıtlı Üye
Bİz yeni 2009 easytronik opel astra enjoy plus paket aldık , 2 aydır bizde daha bir sıkıntı çıkmadı normal araba gibi vites atıyor tabikide dsg nin yerini tutamaz ama 1.6 115 bglik bir makina olarak seri vede güzel vetiş geçişleri var.. tabi kullanıma vede kullanıcıyada bağlı..

Üst Alt