Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

E5 radar

mechnegg

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,

Pazartesi gecesi 03:30 - 04:00 saatleri arasında Yeni Sahra' dan, Eskihisar' a doğru ortalama 120 km/h ile gittim..Radar falan hiç aklıma gelmedi..E5 üzerinde birçok radar olduğunu okuyorum şimdi :D Bu yol üzerinde radar var mı?

Hız sınırı 70 km/h miş..Lütfen biri "radar yok" desin.. :D

Gece radar uygulaması daha ülkemize gelmedi çalışma aşamasındadır.E-5te genelde seyyar radar oluyor.O saatte polıs amcaların k......... pıreler ucusuyor.

sıkıntı yok ben o yolda trafik olmadığı sürece 70 le gittiğimi hatırlamam :) puhaha

Yani radar yok ise, yasal hız sınırı yok sayılabiliyor?

Arkadaşlar E-5 te sabit radar yok, Gezici radar var diyorlar, gerçekten de olabilir..
E-5 i çok kullanmıyorum ama yinede genelde 120+ makaslı gidiyorm E-5 te kafayı yedirttikleri için :) henüz bir ceza gelmedi..

Gece radar uygulaması daha ülkemize gelmedi çalışma aşamasındadır.E-5te genelde seyyar radar oluyor.O saatte polıs amcaların k......... pıreler ucusuyor.

gece radar uygulaması yok demişssin ama manisa balıkesir(özellikle edremit ayvalık arası ) çatttır çattır gece radar uygulaması yapılıyor

ben sürekli kullanıyorum her saatte de kullandım daha hiç görmedim ve radarda gelmedi ben olmadığını düşünüyorum

gece radar uygulaması yok demişssin ama manisa balıkesir(özellikle edremit ayvalık arası ) çatttır çattır gece radar uygulaması yapılıyor

Eger oyle bır radar varsa manısa-balıkesır arasına koyuncaya kadar ıstanbula koyar bır gecede on tane parası cıkartır.

e-5 radar sabah akşam yogun trafıkte çalışmıyor denıyor.bence dogruda yoksa bızım servıs soforu ıflas ederdı.Normal zamanda e-5te akıyorlar orta serıt sagından solundan gecenlere yanı pıyango kıme vuruyorsa yazıyorlar.Sen butun e-5 te 70 le gıt bır yerde mecburen gecersın ondada sana yazarlar.

Geri
Üst Alt