Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

E5 radar

Konu, 'Sohbet' kısmında mechnegg tarafından paylaşıldı.

1. mechnegg

mechnegg SCW Üyesi

35
    0
    6
    Arkadaşlar,

Pazartesi gecesi 03:30 - 04:00 saatleri arasında Yeni Sahra' dan, Eskihisar' a doğru ortalama 120 km/h ile gittim..Radar falan hiç aklıma gelmedi..E5 üzerinde birçok radar olduğunu okuyorum şimdi :D Bu yol üzerinde radar var mı?

Hız sınırı 70 km/h miş..Lütfen biri "radar yok" desin.. :D

2. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Gece radar uygulaması daha ülkemize gelmedi çalışma aşamasındadır.E-5te genelde seyyar radar oluyor.O saatte polıs amcaların k......... pıreler ucusuyor.

3. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    sıkıntı yok ben o yolda trafik olmadığı sürece 70 le gittiğimi hatırlamam :) puhaha

4. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Yani radar yok ise, yasal hız sınırı yok sayılabiliyor?

5. yavuzongul

yavuzongul SCW Üyesi

373
    4
    18
    Arkadaşlar E-5 te sabit radar yok, Gezici radar var diyorlar, gerçekten de olabilir..
    E-5 i çok kullanmıyorum ama yinede genelde 120+ makaslı gidiyorm E-5 te kafayı yedirttikleri için :) henüz bir ceza gelmedi..

6. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    gece radar uygulaması yok demişssin ama manisa balıkesir(özellikle edremit ayvalık arası ) çatttır çattır gece radar uygulaması yapılıyor

7. ilker_ismail

ilker_ismail SCW Üyesi

787
    47
    28
    ben sürekli kullanıyorum her saatte de kullandım daha hiç görmedim ve radarda gelmedi ben olmadığını düşünüyorum

8. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    puhahapuhaha

9. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Eger oyle bır radar varsa manısa-balıkesır arasına koyuncaya kadar ıstanbula koyar bır gecede on tane parası cıkartır.

10. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    e-5 radar sabah akşam yogun trafıkte çalışmıyor denıyor.bence dogruda yoksa bızım servıs soforu ıflas ederdı.Normal zamanda e-5te akıyorlar orta serıt sagından solundan gecenlere yanı pıyango kıme vuruyorsa yazıyorlar.Sen butun e-5 te 70 le gıt bır yerde mecburen gecersın ondada sana yazarlar.

Sayfayı Paylaş