Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

E46 Kasa BMW 3.25 Ci - 3.30 Ci Arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PATRON

Administrator
Arkadaşlar E46 kasa BMW hastalığı başladı bayağıdır. 3.25 Ci veya 3.30 Ci arıyorum M paket olmak şartıyla. Bilginiz olsun sağdan soldan arkadaşlar

NOT: Kesinleşti alıyorum lakin araç bulamadım o yüzden yazımı güncelledim.

3,20 alma bence alacaksan 3,30 u düşün renkte mavi olsun lpg de olsa en az 0,450 kuruş yakarsın

0,450 kesin emin misin? Araç kullanımım benim normal yavaş değil, hızlıda değil :)

330 ci al derim,fakat yakıt 450 den aşağıya düşmez...

bu dedikleriniz LPG demi? Ayrıca kesin cevaplar arıyorum bu konuda :( Malum ayda 3.000 KM yol yapıyorum

3.20 ler 100 km'de normal kullanımla 12-14 litre arası LPG yakıyor. Ani hızlanma istemiyorsan, fazlasıyla tatmin edecektir.

E46 hastası olarak kesinlikle tavisye ederim en düşük hacim 2000 cc olsun ..3.20ci ,3.25ci,3.30ci bakabilirsin.En çok yakışan renklerde gümüş gri ve siyahtır bana göre.Temiz bulmanız zor o kasaları bulsanız bile pahalıdır.Ama ayda 3000 km yapıyorsanız pek tavisiye etmem

Eski bir 3.20ci kullanıcısı olarak solemeliyim ki performans olarak kesinlikle doygun bir insanı tatmin etmez. Yakıt tüketimi aşırı fazla. Otomatik şanzıman manuel şanzımana göre gözle görülür şekilde daha fazla yakıt tüketiyor ancak manuel şanzımanında fazla yakıt tükettiğini söyleyebilirim. Eğer vergiyi sorun etmiyorsanız ve lpg takma gibi bir düşünceniz varsa kesinlikle ama kesinlikle 3.30 bakmanızı öneririm. Performansı,yanlaması,motor sesi ve ivmelemesi 3.20ye göre çok daha güzeldir ve 3.20ye göre yakıtın çok farklı olmadığını kullandığım dönemlerde arkadaşlardan ve galericilerden falan çok duymuştum. 3.28de keza 3.30a yakın ama 3.20 asla önermem. Performansının tatmin edeceğini sanmıyorum ve yakıtı ciddi anlamda can sıkabilir. Hemen hemen ona yakın tüketim değerlerinde 3.30 almak daha mantıklı geliyor bana. Temiz bulabilirseniz manuel bi 3.30 ya da 3.28 tadından yenmez ama manuel bulmak 3.30da pek de kolay değil. Herşey gönlünüzce olsun.

sağolun arkadaşlar araç sıkıntısı çekiyorum bir türlü bulamıyorum. 3.20 den vazgeçtim zaten 3.25 yada 3.30 olacak ( Ama en öncelik 3.30 ) gören bilen duyan varsa M paket olmak şartıyla arıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt