Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

E46 Kasa BMW 3.25 Ci - 3.30 Ci Arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benım cok yakın arkadasımda ikinci arac olarak 330ci vardı m paket kırmızı deri hafızalı koltuk falan baya dolu bi araçtı. acayip güzeldi km side cok düşüktü daha sonra sahibinden de gördüm onu alan adam da satmış herhalde galerideydi. eger alacak param olsa arkadasımdan direkt ben alırdım o arabayı çünkü kullanması, motor sesi bu kadar zevkli ve temiz başka bi arac kullanmadım daha. 34bmw13 tü plaka sanırım eger görürsen bakmanı tavsiye ederim cunku araba bizde oldugu sürece kapalı garajdaydı ve km si cok düşüktü okadar yıla ragmen. Alan insanlar ne yaptı daha sonra bilemem tabiki. Dediğin gibi tüpsüz kullanmak bu zamanda adamı çok yorar çünkü 1bucuk sene önce 250 lira civarına doluyordu deposu ve 250 km yol cok zor yapıyordu:)

330ci harmankarbon modeli induva mavisi bbs celik jantti makyajli DVD olan modeli süper olur :) serbay

BMW olacaksa 3.30 dan aşağı düşünmeyeceksin yoksa Bocayı Ararsın :eek:key:

ya zaten önceliğim 3.30 :( ama bir türlü bulamıyorum yok böyle birşey arkadaş. Temiz güzel dolu bir araç bulsam 1.000-2.000 TL fazla verecem :=)

Buna baktımda açıkcası siyah renk pek içimi açmıyor. Ancak uygun siyah renk bulursam alırım yada tamamen orjinal olacak. ( Kaplatacağım ) M2 jant var 1.000 TL ' de CLS jant almak gerekecek derken pahalıya gelecek. Zaten LPG ' de taktıracağım ben :D

Aklımı fikrimi cabrio kurcalıyor araç bulamadığım için. Aşağıdaki araca meyilliyim biraz ama hem cabrio hemde 3.25 oluşu beni geri çekiyor ama aklım çok gidip geliyor. Yinede sabrediyorum alternatifleri için.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...inal-individual-2015-muayene-111584199/detay/

hayırlı olsun serbay güle güle kullan kazasız belasız:mk1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt