Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

E46 3.30 Cİ'mi - Mazda RX8'mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NE BMW ESKİ KASALARA NEDE RX 8 'e GÜVENİM YOK RX8 ZATEN ALİMİNYUMDAN ÜRTİLMİŞ BİR ARABA SAĞLAMLIĞI BİR SÜRÜ SORU İŞARETİ BİLAL GİBİ ARAÇ KULLANAN ARKADAŞIM İÇİN FAZLASIYLA TENEKE VE TABUT SAYILIR. Kİ DAHA YÜRÜMELERİNİ TARTIŞMIYORUM BİLE.
330 DAHA SAĞLAM FAKAT O DA MASRAF MASRAF MASRAF NE OLACAĞI BELLİ DEĞİL O YÜZDEN İKİSİDE YALAN HİÇ GEREK YOK BÖYLE MACERALARA KARDEŞİM ALACAKSIN SATAMICAKSIN SONRA MASRAFLARI CABASI O YÜZDEN SEN PAŞA PAŞA DEVAM ET BU BİR RİCA
audı de alumınyum kullanıyor ust serılerde hatta 2000 lı yıllarda kı a8 de kullanmaya basladı bu dandıklıkten ılerı gelen bır olay degıl

ben birini seçicek olsam mazdayı seçerdim ama ne kadar mantıklı olduğu tartışılır tabiki ilerde bana yaşatıcağı sorunları düşünmektense de ikisinide hiç almam o olur :D:D

Bilalim anladığım kadarıyla artık 1.6 Leon seni pek kesmiyor ve artık gaza basınca giden bişey istiyosun. Sadece gazlarım diyosan Typer Ep3 falan al hem 330dan fazlasıyla hızlı hemde cok daha hesaplı hem parçada hemde yakıtta. ama yok gösterişli olsun gitmesede olur haftasonu havamı atayim diyosan yani günlük kullanmıcaksan 330CI süper olur

şaka yapıyorsun sanırım...senin aracın imzandaki araçsa her iki araçta dumur eder seni bırak 330 u 328i nin aynasında nokta olursun büyük lokma ye büyük konuşma ;)

Tabi tabi 2 araçta dumur eder beni. İmzadan zaten arabanın nası gittiğini anlayabiliyosunuz di mi puhaha

Bmw diyorum ama alacağın bmw sıfır ya da çok temiz olması lazım bence, bmw çok hassas araba ve bi çok bilinçsiz kullanan kişi var, sonuç olarak bmw: )

330ci ye servis bakımlı bineceksen km az sa ve vergisi seni ürkütmüyosa tabiki bin fakat ne 330ci ne rx8 ikiside bence güzel seçim değiller sen bence başka araç düşün....

her ikisi de değil ama yorumlarınızı okumak daha keyifli.

ikisi arasındaki tercihim BMW ...
konu rx8 ve hala savaş çıkmamış..burda kola da aldım kuruyemiş de:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt