Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

E46 3.30 Cİ'mi - Mazda RX8'mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anladım kardeşim,
bilal zaten aracı almış hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah artık konuyu kapatsanıza yahu

dogru dıyosun abi bilal el atsın kendın konusuna arabasını heycanı gectıyse:D

bende düşüncelere ve tecrübeler saygı duyarım...kopyala yapıştırlara değil :eek:key:

325ci nin son hızı 240 km/h r 0-100 ü 7,2 sn, cupra 2.0 ın 0-100 ü 8,3 sn son hızı 216 km/h fabrika verisi... daha bunun 328 var 330 u var ama gel görki herşeyi bilen adam bir yanılmayı bilmiyor ;) 2-3 boyla geçilirim diyor geçilirsemde böyle de bir öngörüsü var arkadaşın...benim bmw olsa çıkardım denemeye ama yok bende diyorum ki gitsin arabasına güvenen kendi ile alakası olamayan arabasına laf getirtmeyecek biri ile denesin ;)

bahsı gecen 330 1550 kg ve 235 hp ayberkın aracı 1,000 kg ve yanlış bılmıyorsam 170 hp cıvarında olacak bırde tork durumları var bmw ton basına 150 hp verırken ayberkın aracı ton basına 170 hp cıvarı verıyor son hız olarak bakmazsanız ayberkın gecme ıhtımalı var kımse kucumsemesın arabadan 100 kg hafıflet nasıl degıstıgıne sahıt ol kg deyıp gecme

bu konuyu çok fazla uzatmanın manası yok heralde artık..konuyu kapatıyorum.zaten son iki sayfadaki görüşlerinize de ihtiyacım yoktu.çok bile geç kaldım..
şurda bi kararsız kaldım fikrinizi almak istedim neler okuyorum.birbirinizle sidik yarıştırıp durmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt