Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

E X E O Arıyorum...

mooncrown

Kayıtlı Üye
TR' de bilinen en fazla sirkülasyonu olan iki araç satış sitesi var.

[DIKKAT]Bunlarda da yayında olan Seat EXEO ların toplamı 30 - 40 tane yani bu şu demek mi oluyor TR' de en fazla bu arabadan 100 - 150 tane mi var ???[/DIKKAT]

alanlar memnun ve araçlar daha 2- yaşında daha piyasaya düşmedi desek.
mesela ilan sitesinde 1,2 leon şu an 43 adet var satışta ve plazalarda 1.2 leon için geçen ay sıra veriyorlardı ellerinde yoktu

:eek:key: Yeni Jetta için de sıra veriyorlar ama piyasa da oldukça fazla var.

Audi b7 1.6 150bin km alacağım exeo alırım daha mantıklı hem aynı fiyat hemde sıfır
Kalite olarak da en ufak fark yok
Yok ben audiye bincem diyenler içinde audi farları ve tamponları direk uyuyor :)

Doğru söylüyorsun ama bu millet Audi nin havası var zannediyor ve alıyor. Oysa bence EXEO tank gibi araba.

exo iyi ama 1.6 motor ufak tek sıkıntısı o

Exeo yu hiç kullanmadım. :confused: Ama 1350 - 1400 Kg olduğunu okumuştum. Seat Leon da aynı aşağı yukarı çok problem yaratacağını düşünmüyorum.

Geri
Üst Alt