Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

E- mode uyarısı Leon Fr 2015 140 hp

ahmet6334

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar kontagı actigimda bu uyarıyı alıyorum bilgisi olan varmıdır.
[doublepost=1483132793,1483132559][/doublepost]@memet_one kanka bilgin varmı resim hakkında senin

Ekli dosyalar

• IMG_20161231_001306_107.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20161231_001306_107.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 27
Eco mod olabilir. Arabada teyp far vs. uzun sure hareketsizken acik kalmissa bu uyari geliyor. 2-3 km hareket edip kontak acayip kapayin , tekrar geliyorsa akunuz omrunu tamamliyordur.

sonucunu paylasirsan bizim icinde iyi olur. konu takibimde.

Eco mod olabilir. Arabada teyp far vs. uzun sure hareketsizken acik kalmissa bu uyari geliyor. 2-3 km hareket edip kontak acayip kapayin , tekrar geliyorsa akunuz omrunu tamamliyordur.
Su an 11 ci leona biniyorum eco mod la alakası yok resim cok farklı gizli özelliklerini.actırdım bu cıkmaya başladı aküde sorun yok başka bişey bu

Yabancı forumlara da baktım bununla ilgili hiç bir şey yok. Eco mode ile alakalı göze ilk çarpan. Ama bilgisayara bağlanmadan anlaşılabilir mi bilmiyorum ben de ilk defa duydum.

Su an 11 ci leona biniyorum eco mod la alakası yok resim cok farklı gizli özelliklerini.actırdım bu cıkmaya başladı aküde sorun yok başka bişey bu
Bu sorun gizli özellik çakışması sonucu olabilir ahmet eski setap dosya geri yüklensin açılan özellikler aynı şekilde düzeltilsin arıza gidecektir gitmez ise arıza hafızasına bakıp ona göre servise sormak gerek

Bu sorun gizli özellik çakışması sonucu olabilir ahmet eski setap dosya geri yüklensin açılan özellikler aynı şekilde düzeltilsin arıza gidecektir gitmez ise arıza hafızasına bakıp ona göre servise sormak gerek
Tamam kanka bugun gizli özellikleri tek tek kapatıp yeniden actırıcam bakalım
[doublepost=1483172832,1483172811][/doublepost]Sonucu paylasıcam tekrar
[doublepost=1483189302][/doublepost]Sonuç ÇÖZÜME ULAŞILDI
Eko sport modlarının gösterge ekranına verilmesinden kaynaklı cıktıgı görüldü ve o gizli özelligi kapattık gitti
Özellık atıracak olursa arkadaşlar multimedya da bulunan kişisel kullanım olan sport eco ve kişilel olan kodu km ekranında görmek isterseniz gizli özelik acılıyo fakat bu diger uyarı cıkıyo uyarının zararı yok fakat benim için fazla bir görüntü oldugundan bu özelligi Devre dişi biraktım sorun yok su an...

Arkadaşlar kontagı actigimda bu uyarıyı alıyorum bilgisi olan varmıdır.
[doublepost=1483132793,1483132559][/doublepost]@memet_one kanka bilgin varmı resim hakkında senin

Bence aracın rolanti halinde giderken aküye geri enerji dönüşü olduğunu gösteren bir kodu aktifleştirmiş olabilirsiniz. Ekrandan e-mode diye bir ayar geldi mi bakar mısınız ?

Bence aracın rolanti halinde giderken aküye geri enerji dönüşü olduğunu gösteren bir kodu aktifleştirmiş olabilirsiniz. Ekrandan e-mode diye bir ayar geldi mi bakar mısınız ?
Sorun giderildi.acıklama yaptım kardeşim gizli.özelliklerin bir tanesinin acılmasıyla oldu kapattım düzeldi

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Geri
Üst Alt