Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

E Coupe Mercedes İstanbul'da İlk Kez...

gidip fiyatını bile sordum.amg paket ve tam donanımlı e 350 coupe için 118.000 euro fiyat verdiler :)
değer mi diye sorucak olursanız bence değer..

o fiyata gider bi DB7 alırım düşünmeden yahu..

malum sitede ilanıda var hatta aracın şuan ben gidip gördüm .çok çok güzel ama tabiki zevk ve tercih meselesi.

güzel olmuş, böyle bir araba alınırsa en az 10 sene binilmesi lazım ki değmeli.

çok guzel olmuş.. clk ya göre daha uzun sanki CL kadar heralde boyuları..

mercedes ve rüya oto denince benim aklıma sadece ve sadece CLS geliyor... İnşallah bir gün alıp bir daha da satmayacam.

Kaan abim kusursuz diyosun da foto açılır açılmaz bence hoş olmayan bi detay gözüme çarptı daha da incelemedim..

arka çamurluk bombesini yapıp fazlaca abartıp sonra sokacak yer bulamamışlar gibi havası var tasarımın yahu..

Dur bakayım bir daha.. bu arada iphone güzel çekiyor valla..

Kaan abim kusursuz diyosun da foto açılır açılmaz bence hoş olmayan bi detay gözüme çarptı daha da incelemedim..

arka çamurluk bombesini yapıp fazlaca abartıp sonra sokacak yer bulamamışlar gibi havası var tasarımın yahu..

Doğru Yiğit eğer ışıktan değilse orası saçma olmuş..ama beyazında sanki o kadar kötü olmaz..

Geri
Üst Alt