Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

E 30 v 12 twin turbo

lastik kokusu bilgisayardan dışarı çıktı..açtım camları her yer kokuyor....E30 kasanın 12 silindiri var mı ki?.. swap mı bu...?

daha ne E30'lar var 'nette..turuncu bi tane var favorim.. :)

lastik kokusu bilgisayardan dışarı çıktı..açtım camları her yer kokuyor....E30 kasanın 12 silindiri var mı ki?.. swap mı bu...?

evet..
en fazla 3.2L ya da 3.3L olanı var onlar da satılmadı mı yoksa sadece 1-2 ülkede mi satılmıştı hatırlamıyorum..
normalde 325'ten yukarısı yok..daha doğrusu 2.7L'den yukarısı yok..

daha ne E30'lar var 'nette..turuncu bi tane var favorim.. :)

evet..
en fazla 3.2L ya da 3.3L olanı var onlar da satılmadı mı yoksa sadece 1-2 ülkede mi satılmıştı hatırlamıyorum..
normalde 325'ten yukarısı yok..daha doğrusu 2.7L'den yukarısı yok..

m3 var en yüksek benim bildiğim..
bir zamanlar b10 b12 ler vardı ama onlar 5 kasaydı yanılmıyorsam..ve onlar da yanılmıyorsam ac gibi irmscher gibi amg gibi bir yapımdı hatırladığım kadarı ile

E30 M'ler 2.3L 4 silindir 200hp civarı Varol abim dönemine göre güncel M'ler gibi güzel devir çeviriyodu..
ama 2L de 2.5L E30 M de var..

E30 M'ler 2.3L 4 silindir 200hp civarı Varol abim dönemine göre güncel M'ler gibi güzel devir çeviriyodu..
ama 2L de 2.5L E30 M de var..

+1 sonra m lerin motorunu 2 versiyon olarak z3 de kullandılar..kiralayıp kullanmıştım..ama kiralık olduğundan dökülüyordu..hiç haz almadım sadece görüntüsü kalmıştı..oluyor ama bir 7 yıl falan

Geri
Üst Alt