Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

E 250 CGİ Cabrio fikirleriniz..

abi bu arabayı alan kapıda yatsın diye almıyor ya km gayet normal bence araçtada inşallah sorun çıkmazda alırsınız... şimdiden ahyırlı olsun...

Bu aracı bu kadar çok kullanan birinin servis bakımına sokması kuvvetle muhtemel, ama rodajına dikkat ettiğini düşünmüyorum. Gerçi Merso her zaman Merso'dur :) Niyetiniz varsa alın derim. Ama C coupe'nin 0 ını alsanız daha rahat edersiniz ;)

Edit: Araba cabrioymuş sorry :)

İzmir Organizasyonunda seni bu araçla görmek isteriz abi:)

km normal gökhan bence alınır fıyatıda makul 1 ay sonra bu fıyatlara cabrio bulamassın

Bu araba adamda akıl fikir bırakmaz abi ne fikri soruosun :D:D

ya 30 bin yazsa kuzu kuzu gider alırdın hayatta da anlayamazdın.. bence dürüstçe gerçek km sinde satıyor arkadaş.. onun dışında kaza cizik vs de önemli değil.. esas şasiler yerinde ise gül gibi binilir.. fiyatta gayet makul.. herhalde km den dolayı düşük tuttu.. vergi vs de yüksek değil bu modellerde.. kaçırma derim..

aslında butip araçların kullanıcı profiline baktığında herşeyi anlıyorsun.. genelde 1-2 sene içerisinde el değiştiriyor ve genelde de uzun yolda çok km yapıyor.. heleki söför de varsa.. direk uzun yol km si dir.. şehir içindeki 30-40 bndeki araçlardan temizdir..

Gökhan abi coupe daha güzel duruyor bence.. :) Ben bayileri aradım haber saldım yokmuş onlarda olunca haber vereceklerdi ses seda yok halen.

Abi 70k km Mercedes yada şuanki üst segment markalar için hiçbirşey değil ama 1 yıllık cabrio bir araba için 70k km nasıl normal deniyor anlamadım :)

3-5k € daha pahalı olupta 10k-20k km arası bir çok araba var. Ben tercihi böyle kullanırdım çünkü 70k deki araç bakım anlamında daha çok masraf çıkartacaktır. Bu da neredeyse aradaki fiyat farkının kapanmasına denk gelir.

Ayrıca sahibindende baktığın fiyatları çok baz alma abi. Geçen ay Kuzenim sıfır E Serisi için 23k € indirim aldı, fiyatları sen düşün :)

Fikirleriniz için teşekkürler arkadaşlar,zaten kesinlikle dizel olacak araba son zamlardan sonra..İKinci el 2011 cok temiz 2010 da olaiblir tek kapısını düşünüyorum bu ay..

öncelikle kiralama şirketleri kullanmışmı bu arabayı o çok önemli ama size bir tavsiyem var
2011 model mitsubishi evolution x mr tc-sst alın 300 hp 4 kapı ama üstü açılmıyor(biliyorum sama oldu) :)

Geri
Üst Alt