Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eğer çalışmazsa

Hayalgozlum38

Kayıtlı Üye
arkadaşlar diyelimki arabamız çalışmadı vurdurmak isitoyuruz toledolarda itme yada çekme sorun olur mu?Ben otomatik vitesli ve dijital göstergeli araçlar çekilmez diye biliyorum bizim toledolarda da sorun olurmu bu itme çekme olayı?

mehmet mrb öncelikle kayseride yakın zamanda buluşmamız olacak takipte olurda gelirsen tanışma fırsatımız olurbilgin olsun,

soruna gelince otomatik viteslerde itme veya çekme ile olmaz, dijital göstergelerde sıkıntı olmaz ama ani elektrik gelmesi veya kesilmesi olacağından bunun garantisi yoktur bir yaparsın olmaz 2 yaparsın olmaz bakarsın 3. sıkıntı çıkar veya tesadüf il çekmedede sıkıntı çıkabilir. sana önerim takviye kablosu başka bir araçtan veya aküden takviye at çalıştır

Aküm bitmişti avm otoparkında kalmıştım bir kaç kişiyi toplayıp iteklettim sıkıntı olmadı eve geldim sarş olmuştr deyip söndürdüm sabah çalışmadı , yine itekledim. Bu şekilde 4-5 kez itekledim hiçbir sıkıntı olmadı Olmazmışta servisin yalancısıyım

zorda kalırsanız başka çareniz olmazsa belki ama Meşru yollardan çalıştırmak daha elzem umarım sorunu bulup ortadan kaldırır buöylelikle bu şekilde çalıştırmak zorunda kalmazsınız :eek:key:

Aküm bitmişti avm otoparkında kalmıştım bir kaç kişiyi toplayıp iteklettim sıkıntı olmadı eve geldim sarş olmuştr deyip söndürdüm sabah çalışmadı , yine itekledim. Bu şekilde 4-5 kez itekledim hiçbir sıkıntı olmadı Olmazmışta servisin yalancısıyım

servis zaten bi şekilde bişeyler kitlemeye bakıyor hiç servise inanma derim :)

ibizaların kitapçıklarında 50 mt den fazla itmeyin, çekmeyin yazıyor ama toledolar hakkında bilgim yok

hepinize teşekkür ederim reis müsait olursam gelmeye çalışırım inşaallah..

Geri
Üst Alt