eğer çalışmazsa | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

eğer çalışmazsa

Hayalgozlum38

Kayıtlı Üye
arkadaşlar diyelimki arabamız çalışmadı vurdurmak isitoyuruz toledolarda itme yada çekme sorun olur mu?Ben otomatik vitesli ve dijital göstergeli araçlar çekilmez diye biliyorum bizim toledolarda da sorun olurmu bu itme çekme olayı?

REİS38

Kayıtlı Üye
mehmet mrb öncelikle kayseride yakın zamanda buluşmamız olacak takipte olurda gelirsen tanışma fırsatımız olurbilgin olsun,

soruna gelince otomatik viteslerde itme veya çekme ile olmaz, dijital göstergelerde sıkıntı olmaz ama ani elektrik gelmesi veya kesilmesi olacağından bunun garantisi yoktur bir yaparsın olmaz 2 yaparsın olmaz bakarsın 3. sıkıntı çıkar veya tesadüf il çekmedede sıkıntı çıkabilir. sana önerim takviye kablosu başka bir araçtan veya aküden takviye at çalıştır

BurakK

Kayıtlı Üye
Aküm bitmişti avm otoparkında kalmıştım bir kaç kişiyi toplayıp iteklettim sıkıntı olmadı eve geldim sarş olmuştr deyip söndürdüm sabah çalışmadı , yine itekledim. Bu şekilde 4-5 kez itekledim hiçbir sıkıntı olmadı Olmazmışta servisin yalancısıyım

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
zorda kalırsanız başka çareniz olmazsa belki ama Meşru yollardan çalıştırmak daha elzem umarım sorunu bulup ortadan kaldırır buöylelikle bu şekilde çalıştırmak zorunda kalmazsınız :eek:key:

Hyper

Kayıtlı Üye
Aküm bitmişti avm otoparkında kalmıştım bir kaç kişiyi toplayıp iteklettim sıkıntı olmadı eve geldim sarş olmuştr deyip söndürdüm sabah çalışmadı , yine itekledim. Bu şekilde 4-5 kez itekledim hiçbir sıkıntı olmadı Olmazmışta servisin yalancısıyım
servis zaten bi şekilde bişeyler kitlemeye bakıyor hiç servise inanma derim :)

ceycey11

Kayıtlı Üye
ibizaların kitapçıklarında 50 mt den fazla itmeyin, çekmeyin yazıyor ama toledolar hakkında bilgim yok