Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dynamat izolasyon

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
aracıma ses sistemi yapıcagım için kapılara ve bagaja izolasyon yapmayı düşünüom araştırmalarıma dynamat marka ön planda duruyor bu ürünü bulabillcegim bi yer veya tanıdıgı olan kişiler bana yardım edebilirmi :) teşekkürler

aracıma ses sistemi yapıcagım için kapılara ve bagaja izolasyon yapmayı düşünüom araştırmalarıma dynamat marka ön planda duruyor bu ürünü bulabillcegim bi yer veya tanıdıgı olan kişiler bana yardım edebilirmi :) teşekkürler

araç tabanını da yapıcakmısın İbrahim?

Taban cok mesakatli ya :( Butun herseyin sokulmesi gerek. Hic gerek yok bulasmaya o kadar bence. Cok asiri bir sistem yapilmayacaksa gerekte yok aslinda :) Kapi, bagaj ve tavan yeterli olur bence.

Taban cok mesakatli ya :( Butun herseyin sokulmesi gerek. Hic gerek yok bulasmaya o kadar bence. Cok asiri bir sistem yapilmayacaksa gerekte yok aslinda :) Kapi, bagaj ve tavan yeterli olur bence.

esas tavanda çok sökülecek yer yok ön koltukların sökülmesi çok kolay arka koltuklar zaten basit yapmışken tam anlamıyla yapmak daha bi güzel olur sadece ses düzeyi için değil araç içi yol sesi içinde çok güzel bi çözüm....

bugün adamları aradım sipariş verdim yarın elimde olur malzemeler pazar günüde yapıoruz resimleri paylaşıcam

pm atarmısın ayrıntıları? paket haldemı metreylemı satılıyor.? uygulama ıcın ne gerekıyor, gereken bişey varsa ayrıcamı alınıyor yoksa set gıbı bıseymı ve fıyatlandırma nasıl.?

Geri
Üst Alt