• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

dynamat izolasyon

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
aracıma ses sistemi yapıcagım için kapılara ve bagaja izolasyon yapmayı düşünüom araştırmalarıma dynamat marka ön planda duruyor bu ürünü bulabillcegim bi yer veya tanıdıgı olan kişiler bana yardım edebilirmi :) teşekkürler

LeonRider

Kayıtlı Üye
aracıma ses sistemi yapıcagım için kapılara ve bagaja izolasyon yapmayı düşünüom araştırmalarıma dynamat marka ön planda duruyor bu ürünü bulabillcegim bi yer veya tanıdıgı olan kişiler bana yardım edebilirmi :) teşekkürler
araç tabanını da yapıcakmısın İbrahim?

eScape

Kayıtlı Üye
Taban cok mesakatli ya :( Butun herseyin sokulmesi gerek. Hic gerek yok bulasmaya o kadar bence. Cok asiri bir sistem yapilmayacaksa gerekte yok aslinda :) Kapi, bagaj ve tavan yeterli olur bence.

LeonRider

Kayıtlı Üye
Taban cok mesakatli ya :( Butun herseyin sokulmesi gerek. Hic gerek yok bulasmaya o kadar bence. Cok asiri bir sistem yapilmayacaksa gerekte yok aslinda :) Kapi, bagaj ve tavan yeterli olur bence.
esas tavanda çok sökülecek yer yok ön koltukların sökülmesi çok kolay arka koltuklar zaten basit yapmışken tam anlamıyla yapmak daha bi güzel olur sadece ses düzeyi için değil araç içi yol sesi içinde çok güzel bi çözüm....

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye

dragg

Kayıtlı Üye
bugün adamları aradım sipariş verdim yarın elimde olur malzemeler pazar günüde yapıoruz resimleri paylaşıcam
pm atarmısın ayrıntıları? paket haldemı metreylemı satılıyor.? uygulama ıcın ne gerekıyor, gereken bişey varsa ayrıcamı alınıyor yoksa set gıbı bıseymı ve fıyatlandırma nasıl.?

Üst Alt