Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DV siparişi

Forge nin tek modeli var araca uygun yalniz euro ve dolarin firlamasiyla fiyatlarda firladi ama dv de en mantiklisi sifir almak cunku icindeki ifacik lastik parcasi duamus olsa basinc kacirabilir

Bu aradA 2 link aynimi

Forge nin tek modeli var araca uygun yalniz euro ve dolarin firlamasiyla fiyatlarda firladi ama dv de en mantiklisi sifir almak cunku icindeki ifacik lastik parcasi duamus olsa basinc kacirabilir

Bu aradA 2 link aynimi

Yok abi aynı degıl bırıncısınde 2.0 FSİT TFSI dıgerınde sadece 2.0 TFSI yazıyodu ama bıdaha bakıcam belkı dalgınlıkla aynı lınkı koymus olabılırım

Evet aslında linkler aynı gıbı de bırısınde 2.0 FSİT yazıyo dıgerınde TFSI yazıyo ama sımdı fark ettım verdıgı bılgıler aynıymıs

Bende kutusu duruyo simdi baktim fsti yaziyor ama ayni sey

yani su ıkı lınkten bırısını sıparıs etsem sıkıntı yasamam herhalde ??

Siparis olayini pek bilmem ama tr deki satis fiyatiyla netteki arasinda cok fark yoksa netten almaya luzum yok bence bi pazar arastirmasi yapip denemek lazim:)

İşte İzmir de nerde satıs yaptıklarını bılmıyorum gecenlerde sanayı yı talan ettım yok bulamadım ama arastırmak lazım dedıgınız gıbı bıde ınternet ten sıparıs etsem ne zaman elımde olur acaba ??

Lastik membran sadece orjinallerde var, bunların içinde lastik membran yok.. Sadece O-ring var, o yüzden 2.elin de çok bir sorun çıkmaz..

Bu aradA 2 link aynimi

Yavuz gecenlerde dv sinden o-ring i dusmus dv gordum nasil becermisler bende bilmiyom ama isin komigide o incelikte o-ring bulamiyorsun heralde yay i degistirirken dusurmusler

Geri
Üst Alt