Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DV siparişi

Acık hava filtresi için gene boru kesilmesi vs gerekecek ayrıca servis bunu gördüğü an aracınızın motor aksamı garanti kapsamına girmicek simota hiç kullanmadım bilmiyorum ama aracıma yeni K&N kutu içi filtre taktım ses olarak benı tatmin ediyo acıkcası bi deneyin derim
bildiğim kadarıyla açık hava filtreleri sesi güzel veriyor ama yakıt artışına sebeb oluyor.ama benin eliftuning sitesinde incelediğim özellikle leon için çok kolay montaj olan kapalı kuru tip simota marka sistem dikkatimi çekti.açıklamasında tasarruftanda bahsediliyor. asıl sesten den kasıtım blow off cuff lama sesi istiyorum onun içinde vw vag grubu uyumlu forgenin ürününden başkası olmuyormuş zaten amaç cuflama yardımcı olması için filtreyle safkan motor sesi çıkartmak yoksa garantiyi bile takmam ben zevk uğruna yapılan herşey kutsaldır.benim fikrim teşekkürler...

Ekli dosyalar

• simota.gif
    simota.gif
    43 bayt · Görüntüleme: 37
bildiğim kadarıyla açık hava filtreleri sesi güzel veriyor ama yakıt artışına sebeb oluyor.ama benin eliftuning sitesinde incelediğim özellikle leon için çok kolay montaj olan kapalı kuru tip simota marka sistem dikkatimi çekti.açıklamasında tasarruftanda bahsediliyor. asıl sesten den kasıtım blow off cuff lama sesi istiyorum onun içinde vw vag grubu uyumlu forgenin ürününden başkası olmuyormuş zaten amaç cuflama yardımcı olması için filtreyle safkan motor sesi çıkartmak yoksa garantiyi bile takmam ben zevk uğruna yapılan herşey kutsaldır.benim fikrim teşekkürler...

Haa tabi dediğiniz dogru acık hava filtresi kesınlıkle cok daa guzel ses vercektir madem garanti den bi korkunuz yok acık hava filtresi takın oo forge spacer da taktırın istediginiz sesi elde etmiş olursunuz AEM sormustunuz onuda kullanan arkadaslarım var ve kaliteli bir ürün

Haa tabi dediğiniz dogru acık hava filtresi kesınlıkle cok daa guzel ses vercektir madem garanti den bi korkunuz yok acık hava filtresi takın oo forge spacer da taktırın istediginiz sesi elde etmiş olursunuz AEM sormustunuz onuda kullanan arkadaslarım var ve kaliteli bir ürün
ege bey bilemiyorum ki aem açık filtre ve yakıtı etkiliyor üstelik montajıda cins ve sorunlu diğer tarafda simota carbon kapalı üniversal tip var hangisini alsam şaşırdım.nette simota 290tl ama aem cinsinin net fiyatını bulamadım.cuff lama için hangisi sesi etkiler onu da bilemiyorum

Filtreden vakum sesi disinda birsey alamassiniz tabi arac atmosferik degilse ayrica tuketimi arttirmasi sehir efsanesi ayni sakinlikte tuketim artmiyo filtre ile

kesinlikle şemun abi doğru soluyo sizin tüketiminiz ancak cok basarsanız artar başka türlü filtre de olsa her zaman ne kadar yakıyosanız o kadar yakcaksınız

Bu arada teck turkey sitesinde cupradan cikma bi dv satiliyor ama satani ne tanirim ne ederim:)

Birde cuflama olayi subarulardaki gbi ne yaparsan yap olmuyo ne dv ile ne blow off ile ama zaten filtre ile hafif tisss diye ses cikiyor

Geri
Üst Alt