Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DV siparişi

Orijinal DV üzerinde ki seri numarası 06H ile başlıyorsa değiştirmeye gerek yok.

Evet ya gerçekten büyük başarı onu düşürmek :) istesen de çıkmıyo.. Ama başınıza gelirde O-ring lazım olursa bende fazladan olması lazım 2 tane , hatta devmını da bulabilirim :)
Yavuz gecenlerde dv sinden o-ring i dusmus dv gordum nasil becermisler bende bilmiyom ama isin komigide o incelikte o-ring bulamiyorsun heralde yay i degistirirken dusurmusler

Bıldıgım kadarıyla anlatmaya calısıyım araca chip yaptırınca dogal olarak turbo basıncıda artmıs oluyo ve bızım araclarımızdakı standart dv ler oo basıncı tutamıyo arac tekleme vs tarzı seyler yapıyo bızde gıdıp forge nın 2.0 tfsı dv alıp takıyoruz ve oo yukselen turbo basıncını rahat bı sekılde tutabılıyo eger yanlısım varsa lutfen duzeltın :)

merhaba ege bey bende aracıma sadece cufflama blow off yaptırmak istiyorum bunun için sadece filtre ve blow off kiti yeterli sanırım bu bahsettiğiniz ürüne gerek yok değil mi?

merhaba ege bey bende aracıma sadece cufflama blow off yaptırmak istiyorum bunun için sadece filtre ve blow off kiti yeterli sanırım bu bahsettiğiniz ürüne gerek yok değil mi?

Hayır bıldıgım kadarıyla blow off yaptırmak ıcın DV degıstırmenıze gerel yok ama blow off ta cok tavsıye edılmıyo bızım aracımızda zaten konuyu gorenler de yazacaktır forge spacer dıye bı urun var aracınıza turbo hortumuna baglanıyo blow off kadar cufflamasa da en az onun kadar guzel iş gorur bence boww yerıne onu dusunun cunku arabanıza onu takmak ıcın cok delık desık etcekler spacer ın yaptırması cok daha kolay bı olay

ben ingiltereden siparş verdim dv eylülün sonuna dogru gelicek inşllah orda fiyatlar çok uygun

Hayır bıldıgım kadarıyla blow off yaptırmak ıcın DV degıstırmenıze gerel yok ama blow off ta cok tavsıye edılmıyo bızım aracımızda zaten konuyu gorenler de yazacaktır forge spacer dıye bı urun var aracınıza turbo hortumuna baglanıyo blow off kadar cufflamasa da en az onun kadar guzel iş gorur bence boww yerıne onu dusunun cunku arabanıza onu takmak ıcın cok delık desık etcekler spacer ın yaptırması cok daha kolay bı olay
evet bende size katılıyorum can beyden aldığım fikirlede sadece forge spacer ve hava filtre kitiyle güzel ses ve cuflama olacağını söylediler.acaba filtre için aem açık tip kit mi? yoksa simota kapalı tip mi yapsam güzel ses olur??

evet bende size katılıyorum can beyden aldığım fikirlede sadece forge spacer ve hava filtre kitiyle güzel ses ve cuflama olacağını söylediler.acaba filtre için aem açık tip kit mi? yoksa simota kapalı tip mi yapsam güzel ses olur??

Acık hava filtresi için gene boru kesilmesi vs gerekecek ayrıca servis bunu gördüğü an aracınızın motor aksamı garanti kapsamına girmicek simota hiç kullanmadım bilmiyorum ama aracıma yeni K&N kutu içi filtre taktım ses olarak benı tatmin ediyo acıkcası bi deneyin derim

Geri
Üst Alt