Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Düz ya da dsg FR?

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında KaraRR tarafından paylaşıldı.

1. KaraRR

KaraRR SCW Üyesi

126
    17
    18
    Merhaba,

Eli kulaginda arac aliyorum. Lakin kararsiz kaldim. Kararsiz kalmamin nedeni performans vb harici 2. Elin hangi modelde daha guclu olacagi... Secenekler:

1) Leon FR düz vites
    2) Leon FR dsg (fiyat farkina deger mi? Ikinci elde su ana kadar hep duz fr vardi, ne olur, Golf act kullananlar cok yakiyor vb diyor?)
    3) Biraz daha verip (10.000) Yeni passat variant 1.4 125hp duz comfortline alinabiliyor ancak onun da manuel olmasi dusunduruyor?
    4) Yine 80.000 e Leon ST (ikinci eli kotu olur diye dusunuyorum)

Siz ne dersiniz?

Bunu beğendi. pilli bunu beğendi.
  2. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Passat ın ikinci eli fazla zarar ettirmez tabiki ancak ben yine de üstüne basa basa yeni FR 1.4 TSI 150hp ACT DSG derim...

Bunu beğendi. pilli bunu beğendi.
  3. KaraRR

KaraRR SCW Üyesi

126
    17
    18
    Tesekkurler...

4. IbizaFR150

IbizaFR150 SCW Üyesi

77
    61
    18
    Dsg ile düz vites arasında dağlar var

5. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.237
    113
    dsg fr her zaman şık havalı spor arabası keyifle binilecek araç.full paket +gizli özelliklerini açtırdın mı bi de panaromık cam tadından gecilmez derim hayırlısı olsun :)

6. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Geçenlerde başka bir arkadaş da aynı konuyu açmıştı. O zamanki yorumumu tekrarlıyorum. "Leon ne ki yaaaa...." Eğer maddi durumun elveriyorsa ben senin yerinde olsam hiç düşünmeden passat derim. Donanımına da baktım öyle boş bir araç değil.. Hiç düşünme bence. Eğer senin için otomatik düz vites farkı çok önemli değilse yapış direk passata...

Son düzenleme: 9 Mart 2015
  7. Kara Kuzay

Kara Kuzay SCW Üyesi

128
    111
    43
  8. Kara Kuzay

Kara Kuzay SCW Üyesi

128
    111
    43
    Gecen Çarşamba Yaptım bu ne yaa

9. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Süper @Kara Kuzay ... daha iyisi olmaz... o almayı düşündüğün passat bunu yapsın ben de cumhurbaşkanıyım @KaraRR...

KAPTAN ve asi_mavi1907 bunu beğendi.
  10. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.699
    113
    Fr cok güzel bir arac. Bana gore fr dsg sunroof full led alınacak tek araç. Yine soyluyorum şahsi fikrim...Ben onu alirim sadece baska da almam.
    Ama işin icine passat giriyorsa dur kardesim derim. Gönül ister hayalet gosterge ve highline almak ama comfortline hafife alınacak bir donanim degil. Konfor 10 numara...

Sayfayı Paylaş