Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Duyarsız Kalma !

wonderfullchild

Kayıtlı Üye
562054_10151051532114397_127699258_n.jpg

Galatasaray taraftarını tebrik ediyorum ve bu konuda bizlerde kendi adımıza duyarsız kalmayalım..

Ekli dosyalar

• 562054_10151051532114397_127699258_n.jpg
    562054_10151051532114397_127699258_n.jpg
    54.8 KB · Görüntüleme: 42
onlar zaten münafık...ama bizde ya allah bismillah deyip kilise açanların da bunlardan farkı yok....onlar peygamberimi hiçe sayıyor bizdekiler de kuran ı kerimi hiçe sayıyor benim milletim de gözü yumup oyu müslüman diye basıyor....

hepsi sadece yürüyüşle pankartla kaldıktan sonra napsak burda ölseydi amerikan konsolos ooo yıkılıyodu ortalıkk boş abii yerine gelenlerin de bunlardan farklı olcanı hiç sanmıyorum hepsi kendince müslüman ama icraate gelince tısss gelecek için umut vadeden leride zaten ortadan kaldırıyolar du bakalım secimlerde oy kaybedecegi kesindi parti aldı yanına kaçta kalcak:confused:

hepsi sadece yürüyüşle pankartla kaldıktan sonra napsak burda ölseydi amerikan konsolos ooo yıkılıyodu ortalıkk boş abii yerine gelenlerin de bunlardan farklı olcanı hiç sanmıyorum hepsi kendince müslüman ama icraate gelince tısss gelecek için umut vadeden leride zaten ortadan kaldırıyolar du bakalım secimlerde oy kaybedecegi kesindi parti aldı yanına kaçta kalcak:confused:
haklısın kardeşim...

Toplumun "Tepkisiz bir toplum" yapısına döndüğü bu günlerde, rahatsız oldukları bir konuya medeni bir şekilde tepki verebildikleri için ben de tebrik ediyorum.

ulen şu gs lileri hiç sevmem ama şu yaptıklarını takdir ettim helal olsun...

Herkes kendince elinden geleni yapması gereken bir durum. Peygambere dil uzatanlara karşı sessiz kalmak doğru değil. Elimizden ne gelirse yürüyüş,boykot,eylem.. neyse artık. Maksat tarafımızı belli etmek. Yangına su taşıyan karınca gibi. O da söndüremeyeceğini biliyor ama safını belli ediyor.. SCW olarak en azından bir kerede buna tepki için buluşup bişeyler yapabiliriz diye düşünüyorum. Keza şehitlerimiz içinde öyle..

Geri
Üst Alt