Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Duyarsız Kalma !

Konu, 'Sohbet' kısmında wonderfullchild tarafından paylaşıldı.

1. wonderfullchild

wonderfullchild SCW Üyesi

84
    34
    18
    562054_10151051532114397_127699258_n.jpg

Galatasaray taraftarını tebrik ediyorum ve bu konuda bizlerde kendi adımıza duyarsız kalmayalım..

2. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    onlar zaten münafık...ama bizde ya allah bismillah deyip kilise açanların da bunlardan farkı yok....onlar peygamberimi hiçe sayıyor bizdekiler de kuran ı kerimi hiçe sayıyor benim milletim de gözü yumup oyu müslüman diye basıyor....

skymz ve tugra kazım bunu beğendi.
  3. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    hepsi sadece yürüyüşle pankartla kaldıktan sonra napsak burda ölseydi amerikan konsolos ooo yıkılıyodu ortalıkk boş abii yerine gelenlerin de bunlardan farklı olcanı hiç sanmıyorum hepsi kendince müslüman ama icraate gelince tısss gelecek için umut vadeden leride zaten ortadan kaldırıyolar du bakalım secimlerde oy kaybedecegi kesindi parti aldı yanına kaçta kalcak:confused:

4. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    haklısın kardeşim...

5. memox

memox SCW Üyesi

313
    107
    43
    Toplumun "Tepkisiz bir toplum" yapısına döndüğü bu günlerde, rahatsız oldukları bir konuya medeni bir şekilde tepki verebildikleri için ben de tebrik ediyorum.

6. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    tebrikler

7. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    ulen şu gs lileri hiç sevmem ama şu yaptıklarını takdir ettim helal olsun...

8. RickPierOneiL

RickPierOneiL SCW Üyesi

465
    215
    43
  9. wonderfullchild

wonderfullchild SCW Üyesi

84
    34
    18
    Herkes kendince elinden geleni yapması gereken bir durum. Peygambere dil uzatanlara karşı sessiz kalmak doğru değil. Elimizden ne gelirse yürüyüş,boykot,eylem.. neyse artık. Maksat tarafımızı belli etmek. Yangına su taşıyan karınca gibi. O da söndüremeyeceğini biliyor ama safını belli ediyor.. SCW olarak en azından bir kerede buna tepki için buluşup bişeyler yapabiliriz diye düşünüyorum. Keza şehitlerimiz içinde öyle..

10. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.589
    113
    :eek:key::eek:key::eek:key::eek:key:

Sayfayı Paylaş