Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dursun Usta'ya Veda !!

Dursun abim seni çok özledik rahatın nasıl iyimisin arada bizede yaz burdan
Kardesim benim Allah razı olsun iyim Valla yazarım tabi erim nedemek burda da çalışıyorum aynı islere devam durmak yok Valla kardesim :) ama güzel geçiyor vakit

Dursun usta benim topraklar oralar,sana emanet sende Allah'a gardaş...
Erzurum da 4 mevsim yaşanır:
Ayaz-Beyaz-Kış-Karakış :)
Genden möggem bak üşütme...
Valla gecen sene burda -42termometre göstermiş resimleri var bakalım ben en son kaçı göreceğim :) askerlik rahat güzel ama milletimiz cahil eğitmek şart nöbet dısında hersey süper kısacası hayırlısı ya seneye bitiyor Eylül'de nasipse

Abı Okadar arıyorum ki oranın yemeklerini burada yiyorsun hasta oluyorsun asker yapıyor Antalya'da bayanlar yapıyordu hazırdı servisi onlar yapıyordu bulaşık yoktu burda hepsi var Valla :)

bunu duymak insana gurur veriyor o işle ilgili bayramdan sonra antalyada yaşayacağım dursun

kağıt-kağırt
yapıyorsan-yapiysense

aynen aşırı leon gördüm oraya arabayla gidicem zaten görsünler senin hünerlerini

Dursun Usta döndü mü yoksa devam mı askere :confused: halen askerdeyse far içi temizliği mercek vs kimden yardım alalım , tavsiye bekliyorum arkadaşlar.

Geri
Üst Alt