Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dursun Usta'ya Veda !!

Mertkan

Kayıtlı Üye
Biraz önce Dursun'a uğradım.Kendisi yoktu babası ordaydı.Dursun Usta bu gece Antalya'ya acemi birliğine gidiyormuş.Kendisine hayırlı teskereler,
Çabuk Dön Dursun !!!! :D

Tabur Personel Astsubayına selam sölesin :) Özgür Ceran Astsb. :) en kıyak bölükte yapar askerliğini ;) Hayırlı tezkereler..Antalya sıcağı çekilmezzzz :D

hangi ara geldın gıtttın kardesim bende tam konu acacaktım neyse acmaya gerek yok burdan yazayım 3piyade alayı antalya da vatani görevimi yapamaya gidiyorum persembe birligime teslim olcagım burdakı herkez basta cezmı baba olmakla beraber bir suru kişiden allah razı olsun herkez hakkını helal etsin iyiki sizleri tadidim iyiki bir arada olduk eger bır hatamız bır kusurum olduysa afola benden yana hakkım varsa helal olsun böle guzel arkadslıklar herzaman bize lazım sakın ama sakın kopmayalım allah uzun ömur verdıgı surece ben burdayım herkeze cok tsk ederim kendınıze cok iyii bakın allaha emanet olun arkdaslar kardeslerim scw ailesi kısacası hersey adına cok tsk ederım hayırlı bayramlarınız olsun sımdıden :D

Geri
Üst Alt