Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dursun Ustadan Sevgilerle; 2008 ve 2011 Leon için Bi-Xenon Far

hayırlı olsun cok güzel olmuş emeginize saglık ,kesenize bereket :eek:key: kadir masallahh arabayı eksiksiz yapacakk:eek:

Hayırlı olsun...Resimlerin ebatları çok büyük sayfayı donduruyor...

Dursun kapakları değiştirmiş. Orjinalinin aynısı mı lan yoksa diye açtım, baktım. O kadar güzel olmuş. Güle güle kullanın. :) Ellerine sağlık Dursun! :eek:key:

Dursun abim bitane ya valla çok güzel olmuş farlar güle güle kullan kardeşim..

Ankarada bi-xenonsuz leon kalmadı bugün yarın benimkide bi-xenonlancak :D

hayırlı olsun.bende düşünüyorum bi xeononlular kervanına katılmayı :)

yahu şu dursun ustanın nekakar kaldı sanki yıllardır asker özel izinmi alsak naapsak

sertaç sen satmadınmı arabayı

Yok abi daha vermedim önümzdeki hafta vercem gibi ama ciddi almayı düşünürsen takas yerine nakitte verebilirim abi :)
Bu arada haljenden orjinal bi-xenon mercekli fara geçmek için gerekli adaptör aranıyo elinde olan varsa hemen alabilirim

Yok abi daha vermedim önümzdeki hafta vercem gibi ama ciddi almayı düşünürsen takas yerine nakitte verebilirim abi :)
Bu arada haljenden orjinal bi-xenon mercekli fara geçmek için gerekli adaptör aranıyo elinde olan varsa hemen alabilirim
yok be sertaçım ben geçici olarak ibiza aldım ancak seneye değiştiririm herhalde

Geri
Üst Alt