Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dursun Ustadan Sevgilerle; 2008 ve 2011 Leon için Bi-Xenon Far

Dursun usta 10 pin den 14 pine çeviren adaptör nerden bulabiliriz

Eylül de istanbuldagim nasipse komple bitiyor isallah Antep ve Ankara'dan sonra istanbula dükkana geri donüyorum nasipse

Dursun usta 10 pin den 14 pine çeviren adaptör nerden bulabiliriz
O çok zor sole yapacaksın far ların arkasından tek tek lehim atacaksın yada cikmacidan 14 pin far soketi alacaksın dısı tarafida piyasada bulunuyor parcacilarda istersen beni ara ben sana anlatayım 05339655857

O çok zor sole yapacaksın far ların arkasından tek tek lehim atacaksın yada cikmacidan 14 pin far soketi alacaksın dısı tarafida piyasada bulunuyor parcacilarda istersen beni ara ben sana anlatayım 05339655857

Bugün elimdeki orjinal xenon ile orjinal halojeni dağıtıp hangi ne işe yarıyo tek tek kağıda şema çizdim ancak halojendeki gibi bazı pinlerde 3 tane - var bide 14 pin olunca yerleri daha da küçük nasıl olcak büyük problem...
Yarın görüşelim ustada şu 14 pin girişi alıyım direk

Bugün elimdeki orjinal xenon ile orjinal halojeni dağıtıp hangi ne işe yarıyo tek tek kağıda şema çizdim ancak halojendeki gibi bazı pinlerde 3 tane - var bide 14 pin olunca yerleri daha da küçük nasıl olcak büyük problem...
Yarın görüşelim ustada şu 14 pin girişi alıyım direk
Alsanda çalıştırmayacak kardesim dediğim gibi yapman lazım ölçü aleti ile beyin uçlarını bulacaksın öğle baglayacaksin araçtaki kablo renklerini sana soleyim istersen sana daha kolay bağlaman amacı ile

askerlikmi yapıyon yoksa bizimi yiyosun aga anlamadım ben :rolleyes:
Valla kardesim ben burda askerlik yapıyorum ki siz dostlarımız ailelerimiz rahat ewde uyuyun diye benim askerlikte şans iste rahat yapıyorum naparsin Allah bozmasın gerçi bölük komutanim benden 4 yas küçük daha ne olsun :)

dursun usta ellerine sağlık çok keyifli bir şekilde kullanıyoruz.
arkadaşlar iyi dilekleriniz içinde teşekkür ederim

Geri
Üst Alt